Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan bírjam sokáig a bulit?

Hogyan bírjam sokáig a bulit?

Figyelt kérdés
nem vagyok az a nagy reggelig bulizós típus. viszont lesz egy nagyon nagy buli, amit hiba lenne kihagyni. mit tegyek, hogy egész éjszaka tudjak táncolni és pörögni, és ne punnyadjak be? (kábítószereken kívül)
2011. jún. 10. 23:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

piálj egy picit. ne annyira hogy szétessél, csak hogy jól érezd magad. aztán meg sörrel tartsd fent ezt az állapotot


vagy az alkohol mentes megoldás:

pörögj és táncolj este, napközben ne fáraszd ki magad hogy maradjon erőd estére

2011. jún. 10. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
alkohol, energiaital jöhet, csak az illegális drogoktól tartózkodom, amiket a legtöbben fogyasztanak ezeken a bulikon.
2011. jún. 10. 23:55
 3/7 anonim ***** válasza:

Minek ugrálnál végig egy éjszakát? Azt a lúzerek szokták..


inkább minél hamarabb kezdj el dumálni egy csajjal..

2011. jún. 10. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
lány vagyok:D amúgy nem rossz ötlet
2011. jún. 11. 00:03
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor meg pasizz be, vagy csajozz ha az vonz ;)
2011. jún. 11. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi végigugráltuk az éjszakát, és nem vagyunk lúzerek. Viszont akkora zaj volt, hogy max jelelve tudtunk volna bárkivel is kommunikálni. Illetve a tánc nyelvével. Azt választottuk. Kár, hogy minden férfiú egy fejjel vagy kettővel volt alacsonyabb, pedig én se vagyok olyan húde magas.
2011. jún. 11. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
miért lúzer az aki végigtombol egy partyt? :D szerintem az a legjobb dolog :))))
2011. jún. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!