Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha barátkozok egy fiúval,...

Ha barátkozok egy fiúval, akkor miért kell rögtön azt hinni, hogy járni akarok vele?

Figyelt kérdés

két példa van: 1. Van egy nagyon jó fiúbarátom akit mondhatunk a legjobbnak is. És hacsak hozzászólok már egyből elkezdik hogy xy+yx, pedig semmit nem akarunk többet barátságnál, egyszerűen csak jó vele elhülyéskedni meg beszélgetni.

2. Van egy másik fiú akit nemrég ismertem meg. Ő 14 éves, és egyszer találkoztunk eddig, és akkor jól elvoltunk, de tőle se akarok többet egyszerűen jobban megértem magam a fiúkkal. Erre másnapra a fél osztálya arról pletykált, hogy Biztos járni akarok vele, csak mert láttak vele sétálni. Am ezzel a fiúval egy suliba járunk.


Kérdem én. Miért kell egyből kavarni? Amikor nincs is okuk rá.


13/l


2011. jún. 11. 09:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Mert ilyen az emberi természet. Szokj hozzá, meg kell tanulni, egyik füleden be, a másikon ki. Ahol több ember van együtt, pláne ha nem egy társaság, csak véletlenül kerültek össze (iskola, munkahely, társas utazás), ott mindig pletykálnak. Az egyetemen, ahová járok, szintén mindig megy a pletyka, de anyám munkahelyén az ötvenéves nők is ugyanezt csinálják. elég, ha valakivel két szóval többet beszélsz, már kombinálnak. Ha próbálsz ellenkezni, hogy erről szó sincs, azt megerősítésnek veszik.

Egyszerűen tudomást sem kell venni róluk. Majd megunják.

2011. jún. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi:) majd megpróbálom nem észrevenni őket, de olyan idegesítő, hogy az egyik barátnőmtől kellett megtudnom hogy a fiú osztálya szerint járni akarok vele.
2011. jún. 11. 09:45
 3/3 anonim válasza:

Énis 13 éves lány vagyok. : D Énis tapasztaltam már.: D És nem kell velük azért foglalkozni mert te tudod az igazságot. : ) Ne érdekeljen az hogy mit mondanak. Tudom nehéz nem odafigyelni mikor heccelnek de muszály minél jobban látják h idegesít annál jobban fogják csinálni.: )


De amugy az fiú osztálytársai nem biztos hogy maguktalálták ám ki...Lehet a fiú mondta nekik mert lehet h szeret. : D De lehet h nem ez csak feltételezés ;)

2011. jún. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!