Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tényleg engem is k*rvának...

Tényleg engem is k*rvának fognak titulálni, hogyha veled barátkozok? :S

Figyelt kérdés
van egy nagyon jót barátnőm.tényleg egy nagyon kedves,aranyos lány.mindig tud valami okosat mondani,és segít ha baj van,de(elnézést a megfogalmazásért) mióta megtudta,hogy miaz a f*sz,mindenkivel lefekszik..sokan mondták már,hogy nemkéne vele barátkoznom,mert énis r*banc leszek mások szemében,mivel nagyon jóban vagyunk.szerintetek?:\ mit kéne tennem?:\
2011. júl. 27. 13:14
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
*vele.
2011. júl. 27. 13:15
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne törődj mások véleményével:) amúgy szerintem sokaknak a szemében te is r*bancnak fogsz tűnni,mivel 'embert barátjáról..'
2011. júl. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha te így is szereted, és ennek ellenére is jóban akarsz vele maradni akkor ne foglalkozzál másnak a véleményével. Ettől te még nem leszel kúr.va.
2011. júl. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Nekem is volt már ilyen barátnőm, bár ő tudtommal nem feküdt le senkivel se, de elég nagy ringyó volt, amikor pasija volt, nem kellettem, de mikor szakítottak vele akkor jött nekem sírni... De ha ő nem ilyen attól barátkozhatsz vele, bár arra azért készülj, hogy téged is biztos így fognak megjegyezni maguknak, hiszen ha tudják a barátnődről hogy milyen, akkor azt gondolják majd hogy te is az vagy. A mai emberek már csak ilyenek, előítéleteket szőnek másokról. De szerintem ne törődj mások véleményével, ha a szüleid nem tiltanak el tőle, akkor barátkozzatok, mert lehet hogy jó barátot vesztenél el. :)
2011. júl. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nekem is van egy hivatásos k*rv@ barátnőm.Osztálytársak voltunk,gyerek korunk óta ismerjük egymást.

Ha engem ezért le rib@ncoznak,akkor már baj van,,,

ne azt nézd,hogy mit mondanak,hanem,hogy ki mondja!

2011. júl. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Engem nem érdekelne mások véleménye, ha ilyen helyzetben lennék. Ha továbbra is rendes, kedves lenne, és nem változna a kapcsolatunk, nem foglalkoznék a többi emberrel. Persze ha engem is próbálna rávenni a riba.nckodásra, akkor nem sokáig maradnék a barátja. Lehet, hogy ez csak időszakos nála, és fél-1-1.5 év múlva újra normális lenne. Amúgy hány évesek vagytok? (Figyelj, hogy téged ne vigyen a rosszba.)
2011. júl. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat.=) nemakarom elveszíteni mint barátot.amúgy 15évesek vagyunk.
2011. júl. 27. 13:22
 8/11 anonim ***** válasza:

Van egy hülye mondás amivel NEM értek egyet!!!

"Madarat tolláról embert barátjáról"

2011. júl. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
engem nem érdekelne mások éleménye,ha a csaj szereti a szexet csinálja,attól még ugyanolyan jó barátok leszünk,ha a nem változik a iselkedése elem szemben.
2011. júl. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy annak néznének, azért tenned is kéne. De a barátnődet fel kéne világosítani, hogy ez nem menő.Nézze meg a Lolitát. Miért nem keress egy srácot, ha így buzog a vére.
2011. júl. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!