Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mennyire hisztek az új világre...

Mennyire hisztek az új világrend összesküvés-elméletben?

Figyelt kérdés

kérlek benneteket csak azok irjanak akik hisznek is benne!

na szoval eltünődtem hogy rengeteg ilyen elmélet van és a végső céljük a hatalom, de minek a hatalom, ha nem halhatatlanok, mert ha annyi pénzük van akkor csak áldoznának titkos kutatásokra, erről miért nincsenek összesküvés elméletek? nem ez lenne a legracionálisabb??

minek a hatalom ha csak pár 10 évig gyakorolhatod?

erről miért nincsenek elméletek, és igazságok pedig racionálisabb és értelmesebb mint a hatalom!


2011. jún. 13. 19:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nos ez az egész értelmetlen.
2011. jún. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

"végső céljük a hatalom, de minek a hatalom, ha nem halhatatlanok"


Mert az embereknek veges a gondolkodasuk es pont az a hatalom lenyege, hogy most ragadd meg, most tegyel valamit es addig elvezd, amig lehet (arrol nem beszelve, hogyha te meg is halsz, a gyerekeid, a kov. generaciok elvezhetik a "munkad" gyumolcset). Elteben elvezheti a hatalmat. A te elmeleted szerint senki ne csinaljon semmit az eletben, mert ugyis meghal. Az emberek nagy resze nem ugy gondolkodik, mint te. Minek a haz, az auto vagy akarmi, ha meghalunk egyszer? A hatalom is az elet resze es ha megragadhato, miert ne? A legtobb embernek a hatalom sokkal fontosabb a penznel. Akinek van penze, hatalmat is akar melle, mert az a "csucs".

2011. jún. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Nem hiszek bennük, hanem tudom hogy vannak összeesküvések és a gyakorlatot is ismerem.

Az ún. összeesküvéselméletek egy, kisebb része igaz, más részét maguk az "összeesküvők" terjesztik dezinformációként.

Elég nagy a katyvasz e téren. Ha az ember ismeri a Könyvek Könyvéből a történelem céját, és még pár híres szöveget áttanulmányoz, elég jól el tudhat igazodni a különféle összeesküvés-elméletek között, kiszűrve a hamisakat.

Vannak titkos kutatások is, pl ez: http://www.youtube.com/watch?v=xHutRX4oppo&feature=uploademail

Épül a legeslegújabb világrend a világkormánnyal és Messiással és hozzá tervek az emberiség nagyrészének kipusztítására, ahogyan a georgiai kőtáblákra felvésték:

[link]

2011. jún. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Milyen titkos kutatás ez, amit feltesznek a youtube-ra? :D Ráadásul az előadó hangját nem is hallani, azt mondd a csávó amit akar.
2011. jún. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
2011. jún. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Siman hallani a hangjat, csak az egesz egy csusztatas. Eleve nem is arrol beszel, hogy hogy irtsak ki az emberekbol az istenhitet, a fanatizmus megszunteteserol van szo. Rengeteg ilyen kiserlet van, es akkor? Nem tudom, hogy mi gond van ezekkel. Sok paranoias ember. Ez is egy betegseg/fanatizmus, mikor valaki ilyenekkel foglalkozik. Nyilvan rengeteg dolog van, amirol az atlagember nem tud, a kormanyok, allam MINDIG igy mukodott.
2011. jún. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Sok beteg állat mászkál a világban, sajnos. A Youtubera meg felraknak mindenféle hülyeséget.

2012-vel mi a helyzet?

Remélem, nem áll neki valami hülye reterdált beteg állat kiirtani az emberiséget. Mert az ilyenre nem lehet mást mondani.

Üdv: 29/L

2011. jún. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
én csak azt vetettem fel, hogy ha rengeteg összesküvés elmélet jön napvilágra (én mellesleg hiszek bennük mert meg van mindennek az alapja, ott van a foo fighter ahogy anno nevezték.) és ezek annyira fantasztikusak hogy nehéz elhinni, ha ilyenek kikerülnek a köztudatba akkor a halhatatlanság miért nem? legalább egy apro kutatás vagy valami hasonló hogy titokban léteznek arra kuatatások, neadjisten meg is találták a módját a halhatatlanságnak, ezek miért nem kerülnek ki? lehet hogy mindennél titkosabb? nem hiszem el hogy ne kutatnák titokban, mert ha valósak az adatok hogy Rotschildéknak mennyi pénzük van, akkor csak nem f@szverésre használják fel azt a sok pénzt.
2011. jún. 14. 16:50
 9/14 anonim ***** válasza:
66%

Az ÖSSZES ilyen összeesküvés elmélet álltényeken és álltudományon alapszik.

Ilyenre példa: az xy cég, a világ legnagyobb xy gyártója (forrás?), ebben és ebben az éveben (forrás??) ezt és ezt csinálta (forrás????) és ráadásul a vezetőség zsidó (forrás?!?!?!?) akik kapcsolatban állnak az FBI-al (forrás?...).

Na ilyen sablonra épül az elméletek 99%-a. Én poénból néha elolvasgatom őket, de igazából szinte könnyesre röhögöm magam rajtuk.

2011. jún. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem az teljes mertekben igaz, hogy egy kis letszamu elit iranyit, de nem ertem, hogy ez miert olyan rossz. Jo es rossz oldala is van. Mindenki nem lehet vezeto, valakiknek muszaj iranyitani. Nem szabad a 8 osztalyt vegzett, alkoholista szomszed Feri bacsira bizni bizonyos donteseket. Ettol meg ez nem egy ordogi dolog.
2011. jún. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!