Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit szólnátok ha hasonló...

Mit szólnátok ha hasonló helyzetben lennétek ti h éreznétek magatok?

Figyelt kérdés
Az a helyzet h elég magányos vagyok és úgy érzem h sok mindenből kimaradok emiatt.Az osztályban apróságok miatt ki lettem közösítve és már rendesek de nem lehet velük lógni meg ilyenek.Barátaim van egy-kettő v már csak volt mert nem tartom velük a kapcsolatot.Tehát tök egyedül vagyok mindig és sehova sem járok kb 4 éve persze pasim sincs és nem is volt még.Jár valaki hasonló cipőben én úgy érzem mintha néha így tök kívülálló lennék és elég sok dologból kimaradok.Attól félek h ha elkerülök ebből a közösségből más helyre mert esetleg továbbtanulnék és akár nem is néznének ki a közösségből h nem leszek-e túl más.Mert már eléggé kívülállónak érzem magam.Van olyan aki hasollóképpen van?Az h érez mit gondol hasonló az enyémhez?és aki nincs hasonlóképpen?17/l
2011. jún. 14. 15:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! Ennyi idősen én is hasonló helyzetben voltam, talán 2 barátnőm, ha volt az osztályban, igaz, negyedik év végére összerázódott a társaság, miután végigittunk egy hetet a szerenádok miatt, de nem éreztem igazán a magaménak a közösséget. Aztán elkerültem messzire, senkit nem ismertem, az elmúlt évről pedig elmondhatom, hogy eddigi életem legszebb éve volt: tiszta lappal indultam, hasonló érdeklődésű emberekre találtam (elvetemült metálőrültek), hasonló múltú embereket ismertem meg, akiknek ki tudtam önteni a szívem, mindent megkaptam, amire évek alatt hiába vágyakoztam. Nyárra haza kell mennem, mert munkát csak ott találtam, de talán az emlékek - és a facebook, mint a kapcsolattartás ingyenes forrása, ahol a hülyeségeinket lökjük egymásnak akkor is, ha a másik ott van három méterre (lakótársak) - elegek lesznek, hogy kibírjam otthon ezt a két hónapot. Ami biztos: sokkal magabiztosabb, és kiegyensúlyozottabb lettem ez alatt az év alatt. Talán azokkal a régi barátnőimmel is újra felveszem a kapcsolatot, ki tudja, mi lehet egy nyárból...

19/L

2011. jún. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Srapnel ***** válasza:
Tudom, nem a válasz a kérdésre, de igazából nincs semmi baj. A középiskolai közösség úgyis csak időleges, majd később lesznek olyan barátaid, akik meg is maradnak akár évtizedeken keresztül is.
2011. jún. 17. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!