Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan lehetek jófej? Nem értem.

Hogyan lehetek jófej? Nem értem.

Figyelt kérdés

én mindig önmagamat adtam, és mikor megismertem az új osztályomat akkor mindenki nagyon bírt, nevettek a poénjaimon, sokat lógtam velük, de egy év alatt valahogy ez erősen megroncsolódott.. már senki nem nevet a poénjaimon sőt talán nem is vágynak a társaságomra vagy én nem tudom, valahogy úgy érzem, hogy engem meguntak vagy nemtom.


hogyan nyerhetem azt vissza ami az elején volt?


2011. jún. 16. 22:18
 1/2 anonim válasza:

Hm:D már az elején elb*t*d. Ez nem így működik, hogy jajj majd nevetnek a poénjaimon és szeretni fognak..mert tény kell, hogy nevessenek rajta: de egy idő után, ha megunják akkor nem vagy más mint egy rossz bohóc.

Az elején úgy kellett volna kezdened, hogy mindenkit a bizalmadba helyezel, és nem a hülye poénjaiddal, hanem más komolyabb dolgokkal.

És egész egyszerűen tudat alatt a te véleményed többet számított volna nekik, és próbáltak volna hozzád alkalmazkodni..akit te utáltál volna azt ők is:) leírásod alapján nem vagy vezéregyéniség. Nem szabad követni senkit

Ehhez szerintem egyetlen megoldás van kicsit megkomolyodsz..és odalépsz néha, ha nem tetszik valami annak hangot adsz. És nem ilyen hisztizés módján, hogy jajj nem szerettek:'(, hanem komolyan megmondod nekik, hogy áljatok hozzám másként mert ku**ára nem ezt érdemlem , vagy ha szerintetek igen akkor mondjátok meg, mert én is tudok más lenni.

És ha csak hülyeségből annyit mondanak, hogy igen leszarunk HAHAHA...akkor szépen egy bunkó f*sz leszel velük. Addig ameddi nem mennek oda bocsánatot kérni. És onnantól kibontakozik az egész. Ha ez nem történik meg akkor éretlen az osztály, éretlen vagy te is. És sz/r az egész:d

2011. jún. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

igazából szereztem bizalmat több emberben is, és volt olyan is mikor voltak viták és kijelentettem az én igazam, és most így utólag belegondolva nem utálnak, csak mondjuk nem jönnek oda hülyülni hanem csak passzívan, amikor írom nekik hogy de imádlak titeket akkor visszaírják hogy jaj énis imádlak stb.

szerintem kicsit túlságosan elégedetlen vagyok.. tegnap kicsit rossz hangulatban voltam ezért írtam itt ki ezt.

2011. jún. 17. 08:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!