Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi az okozója a lentebb...

Mi az okozója a lentebb leírtaknak?

Figyelt kérdés

Amikor egyedül vagyok, vagy csak 1 emberrel beszélek, eszembe jut egy csomó hasznos dolog, intelligensnek tartanak így, van humorom és tudom élvezni így az életet, de amikor nagyobb közösségbe megyek (pl osztályközösség, majdani munkahely stb) akkor alig jut eszembe valami hasznos, olyan mintha nem tudnék semmit. Az önbizalmam is elszáll és nem tudok mit kezdeni magammal, amikor egy valakivel vagyok akkor viszont nagy az önbizalmam és fel tudom találni magam, szóval teljesen az ellenkezője.


Tömegiszony nem lehet, hiszen nem érzem magam feszélyezve, ha sok idegen közt vagyok.


2011. jún. 17. 12:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Azert, mert 1 emberre figyelni sokkal egyszerubb es ugy beszelgetni konnyebb, de egy nagyobb kozossegben nincs mindig visszacsatolas feled. Szerintem ez zavar teged. Nem hiszem, hogy egyedul vagy vele, valoszinuleg a legtobb ember az 1-2 szemellyel torteno beszelgetest tartja egyszerubbnek, ott tudja megosztani melyebben a gondolatait. Nagyobb kozossegben nincs erre lehetoseg, ido.
2011. jún. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ugyanez van velem is...
2011. jún. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ha sok ember között vagy nemtudsz annyira kibontakozni mint amikor csak egy emberrel beszélsz...... ennek az lehet az oka h nagy benned a megfelelési kényszer szeretnél bizonyítani, kitűnni a tömegből de minél jobban erőlteted annál jobban nem megy és ennek következtében az önbizalmad is elszáll ha viszont egyedül vagy vkivel akk csak rá figyelsz valszeg nyugodtabb is vagy és így jobban meg tusz nyílni egy bizonyos illetőnek
2011. jún. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

23:32


Így van, mit kellene tenni? hmm

2011. jún. 21. 00:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!