Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Vége a 8. adiknak, megyek 9....

Vége a 8. adiknak, megyek 9. edikbe, fognak szivatni a nagyobbak?

Figyelt kérdés

Ha úgy adódik akkor tudok bunyózni...de a nagyobbakkal szemben mit tehetnék?:S

Tapasztalatok biztos vannak!

15/f


2011. jún. 18. 10:41
 1/9 anonim ***** válasza:
szakmunkásba mész ?
2011. jún. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

lol dehogy!

Ide.. [link]

2011. jún. 18. 10:53
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

áá szerintem nem!


Azért írtam a szakit mert sajnos oda járnak oda olyan színes egyedek is akik csak arra jók, hogy kötekedjenek.

2011. jún. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A színtelenek is ne aggódj >_>


Amúgy engem általánosban végig szívattak a nagyobbak egészen addig még nem én lettem 8dikos. De gimi más helyzet, ha sikerül beilleszkedned akkor nem lesz gáz. Sose volt gimibe gondom a nagyobbakkal Sőt több idősebb haverom is volt/van. Azóta rájöttem hogy ez a korral elmúlik.

2011. jún. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Jézusom, bunyózni ? :D MOst csak viccelsz, ugye ?

Nem megölni fognak, csak kicsit megszivatni. Ezen mindneki átesett. Akkor az egy hétben ciki lesz, amikor szivatnak, de utána a kutya se fog rá emlékezni.

De lehet buli is. Mi kifejezetten élveztük, amikor fűszoknyában vagy gumicsizmában kellett végigvonulni a sulin :D


Nem fognak megkínozni, max lfit borotváltatnak, csempét számoltatnak veled, esetleg ódát kell írni a felsősöknek.

16/l

2011. jún. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát a mi giminkbe ilyen se volt, mindenki szart az elsősökre, semmi beavatás nem volt.
2011. jún. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Nem fognak szivatni szerintem.
2011. jún. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Helytől függ. Én helyi szinten elit gimibe jártam (8osztályosba), egyszer volt, hogy 5.-es koromban elkezdett integetni a szemem előtt hátulról egy 11-12.-es srác, majdnem lezúgtam a lépcsőn :D... de azonkívül rendesek voltak, és gólyabálon (vagy szecskavatón, nálunk gólyabálnak nevezik... tudom, egyetemen gyakoribb ez az elnevezés) sem voltak nagyon durva kitolások, mert az igazgatóság lemeózta a feladatokat előtte :D.
2011. jún. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ne félj tőle ;) szerintem a szivatós hét a legjobb :D Én végigröhögtem az egészet, hiszen ez csak egy kis szórakozás, nem élet-halál játék :) (Sőt, ha még viccesen ki is tudod magad húzni egy ilyen "szivatásból", akkor még előbb meg is kedvelnek :D)
2011. jún. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!