Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mondanál konkrét önkéntes...

Mondanál konkrét önkéntes munkákat itthon? Nem találok semmit, csak külföldit. Segitenétek?

Figyelt kérdés
2011. jún. 19. 12:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Én életed végéig tudok önkéntes munkát biztosítani számodra.
2011. jún. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
?
2011. jún. 19. 12:57
 3/4 anonim ***** válasza:

én is tudok neked biztosítani!!


öntkéntes munkáért nem fizetnek, mert önkéntes, esetleg kaját kapsz...

2011. jún. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Melyik városban érdekel?

Én sok helyet tudok, ahol érdemes megkérdezni, de most jelen pillanatban nem tudok neked konkrétumot mondani, ez tényleg olyan, hogy oda kell menni és meg kell kérdezni.

Én szociális munka szakon vagyok hallgató, így elég sok helyen megfordultam már a szociális szolgáltatások területén. Minden egyes helyen volt valaki, aki megkérdezte, hogy mehet-e oda önkéntesnek, és mindenhol szívesen várták az embereket.

Pl. idősek otthonában, Magyar Máltai Szeretetszolgálatnál, Támasz alapítványnál (de ez helyi dolog, nem tudom, más városokban kik foglalkoznak a hajléktalanokkal), kórházakban (pl. Mosolygó Kórház alapítvány), meg még sok hasonló van.

Vagy ha más terület érdekel, akkor szerintem az ország összes állatkertjében szívesen fogadják az önkénteseket.

Meg ott van egy csomó civil szervezet, így keress rájuk, ott is szoktak örülni az önkénteseknek. Azt hiszem, itt fel van sorolva az összes: [link]

2011. jún. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!