Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Önkéntes munka külföldön?

Önkéntes munka külföldön?

Figyelt kérdés

Van ilyenre lehetőség, hogy önkéntesként dolgozzak külföldön?

Arra gondolok, hogy pl. jelentkezek x szervezetnél, és lényegében ingyen dolgozok, de ők fizetik nekem a kiutat, a lakhatást és az ezzel járó anyagi dolgokat.

Akár másik földrész is érdekelne.

Van ilyen, vagy ne is álmodozzak?


2011. okt. 15. 22:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Persze, hogy van ilyenre lehetőség.

Nézz körül a [link] oldalon! :)

2011. okt. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Ezeknek mik a feltételei?

Szóval egy szimpla, mezei ember lévén is van esélyem erre?

Angolul beszélek csak, nagy munkatapasztalatom nincs, így mekkora az esély, hogy egyáltalán kijutok valahova?

2011. okt. 15. 22:48
 3/6 anonim ***** válasza:
mobilitas.hu
2011. okt. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Persze, hogy van esélyed egy sima "mezei" emberként is! :) Ajánlom figyelmedbe a [link] oldalt. Ha tényleg érdekel a téma nézz körül ezen a honlapon. A korodat nem írtad, de az EVS programban 18-31 éves korig szinte bárki részt vehet. Bővebb infókért böngészd át az oldalt! Én az elmúlt időben vettem részt egy ilyen tájékoztató jellegű "programban" ahol információkat mondtak az önkétességről, és engem is nagyon érdekel. De 17 évesen még várnom kell egy kicsit, de amint lehet valószínűleg pályázok egy külföldi útra, Európa, Afrika bármi lehetséges csak nézz utána az interneten! Sok sikert! :)
2011. okt. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Én itt vettem részt:

[link]

pontosan, ahogy említetted: :) sok munka, rengeteg új tapasztalat, aztán munka megint, és végül eléred a projektet Afrikában, Indiában, ahol 6 hónapig alszol, eszel, túrázol, dolgozol, táncolsz, énekelsz, élsz együtt a helyiekkel.

Kitartás szükséges, de megéri!!! :)

2012. ápr. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

az előző válaszra:

én is ott töltöttem 2 évet. tényleg kemény időszak volt, de egy percét sem bántam meg. Röviden: a program előtt hittem benne, hogy 'jaj mennyire fontos, h i-phone 4-ről 5-re cseréljem a mobilom, mert különben összedől a világ' (csak, hogy aktuálisat idézzek) :D

A program után visszanyertem a látásmódomat, és van időm a valódi életemre, és más emberekre koncentrálni.. csak ajánlani tudom! :)

magyarul találsz róluk: [link]

Persze nem a program változtatott meg. El kell fogadnod, hogy sokat dolgozol, de amit profitálsz, az nem anyagiakban mérhető majd...

2012. okt. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!