Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy nem tudok...

Miért van az, hogy nem tudok a lakásomból elmenni a munkahelyemig (10 perc séta) anélkül, hogy minden nap megállítana valaki, hogy adjak egy cigit, húsz forintot, meg ezt, meg azt? Minden nap! Hová fajult ez a világ?

Figyelt kérdés
2011. jún. 20. 12:39
 1/7 hollófernyiges ***** válasza:
Már ismernek, tudják hogy balek vagy :) Utcán lejmolóknak nem szabad megállni sem.
2011. jún. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Épp ez az, hogy nem szoktam soha adni pénzt, cigit néha amikor jókedvemben vagyok, és nem is ugyanazok állítanak meg.
2011. jún. 20. 12:46
 3/7 Vree ***** válasza:
Olyan balekos külsőd van. :)
2011. jún. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2011. jún. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
55%

Nem hinném, hogy a balekos külső miatt álltianának meg..Engem is gyakran megállitanak, pedig nem hiszem, hogy bárki baleknak gondolna, inkább olyan kedves lány fejem van:D és látják, hogy normális, szép cuccok vannak rajtam, azt gondolják biztos van miből adnom nekik...Pedig sohasem adtam és nem is fogok..


A legegyszerűbb ha meg se állsz, hozzád szolnak és egyből mondod, hogy sietek bocsi.Rájuk se nézz..

2011. jún. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Engem is gyakran megállítanak, vagyis csak állítanának, mert próbálok szó nélkül, minél határozottabban elsuhanni mellettük. Az a legjobb, amikor fel vannak háborodva és üvöltöznek velem, hogy miért nem adok pénzt, még nekik áll feljebb. Az persze nem lényeg, hogy én is abból élek és keményen megdolgozok érte. Utálom ezeket a szituációkat, de a nagyvárosi élet ezzel jár sajnos...
2011. jún. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
mert egy igazi gettó lett az ország azért, és sokan éheznek.
2013. febr. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!