Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hová fajul ez a mai világ?

Hová fajul ez a mai világ?

Figyelt kérdés
Tudom hogy nem mostani de akkor is amikor meghallottam hogy megverték a cigányok a gyereket azért mert Magyar volt istenem.....olyan rohadt ideges lettem meg minden lopás meg csalás egyből a cigány.Kérdem én az ország neve MAGYARORSZÁG akkor meg?
2011. okt. 30. 22:57
 1/9 anonim válasza:
30%
mert jön az apokalipszis
2011. okt. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2%
rasszista!
2011. okt. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
63%

nem rasszista.teljesen igaza van...

én valahogy kezdek hinni ebben a 2012-es világvégében.

2011. okt. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Bazsii05 válasza:
hip hop apokalipszisz
2011. okt. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
95%

a cigányok miatt ugyan nem lesz apokalipszis, a cigányokkal évszázadok óta csak a baj van, mióta csak megjelentek európában, és nem csak nálunk, hanem mindenütt, ahol megtalálhatóak. nyugaton is.


más kérdés, hogy itt nálunk kiskirálykodhatnak, mert nekik kedveznek a törvények. ez a politikusok felelőssége, a rendőrökön nem múlna semmi.

2011. okt. 30. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
62%

".Kérdem én az ország neve MAGYARORSZÁG akkor meg?"


a nép neve meg magyar, így, kis kezdőbetűvel, mert a magyar nyelvben nem írjuk a népneveket nagybetűvel - általános iskola. Ugyanis Magyarországon magyarul beszélnek és írnak, a magyar helyesírási szabályokkal, nem pedig az angol vagy német helyesírással. Mert tudod, az ország neve MAGYARORSZÁG... tehát írjunk már akkor magyarul, hogy fene egye meg.

Tényleg marha irritáló már mindenhol nagybetűvel látni a népneveket, basszus.


A kérdésre meg: egyáltalán nem biztos, hogy elfajulóban van a helyzet, azaz annyival rosszabb a helyzet, mint mondjuk 10 évvel ezelőtt, csak szimplán lehet, hogy most a problémák nagyobb visszhangot kapnak, az internet elterjedésével sokkal több ilyennel találkozik az ember, mint anno, főleg, ha külön erre is fókuszál.

2011. okt. 31. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
63%

"megverték a cigányok a gyereket azért mert Magyar volt"


Szerintem nem Magyar, hanem magyar volt. Kezdhetnénk azzal, hogy ne angol helyesírással írj.

2011. okt. 31. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
93%
Ezt én sem értem, hogy akik itt verik magukat, miért nem tisztelik a magyar nyelvet azzal, hogy helyesen írnak. A cigókat meg rendbe kéne tenni, mert az tényleg nem állapot, hogy ők bármit megtehetnek, de ha cigányt ver valaki, akkor az egyből rasszista.
2011. okt. 31. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
62%
Ez nem a világ hibája, hanem igenis Magyarország hibája, azon belül a politikusoké, és a rendőröké. A cigány minden helyen cigány, mégis magyarországra jönnek, mert itt ki van nyalva a pi.csájuk, mert minket lefoghat 5 cigány és a hatodik meg kiherélhet a nyílt utcán bűntetlenül, de ha nem hagyod, és megvéded magad, rögtön kapod a letöltendőt, mer hát ugye hogy képzeled. A rendőrök pedig azt a kevés ezközt sem használják, ami a kezükben van. Ahelyett hogy életeket mentenének, amiről kellene hogy szóljon a munkájuk, ahelyett több ezer forintokat húznak le a szegény nyugdíjasoktól az eldobott cigicsikkért, és még sorolhatnám. Engem akár baseball ütővel is verhetnének, tuti hogy az utca végéről végignéznék miközben perecet zabálnak és teát isznak. Viszont ha én az amúgy is szinte kihalt kisvárosi utcán a bokorba vagyok kénytelen hugyozni mert nincs egy rohadt nyilvános véce a városban, találjátok ki mi fog történni.
2011. okt. 31. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!