Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért nem buliznak az emberek...

Miért nem buliznak az emberek a Gay Pride-on? Miért gyűlölködnek még a politikusok is?

Figyelt kérdés
Máshol szinte egész Európában ez egy buli, és mindenki bulizik, nem kell se kordon, se rendőri kiséret stb. Miért ilyen gyöpösök itthon az emberek? Nem szégyen a politikusoknak hogy többen a jobbik képviselőiből tüntettek a melegek ellen? Én ma érkeztem haza Rómából(mindenki bulizott még a heterok is!) ahol Lady Gaga mondott beszédet, és megemlítette Budapestet is hogy itt elnyomják az alapvető emberi jogokat. Nem szégyellik magukat az emberek?
2011. jún. 20. 13:05
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
0%
A szélsőségek mindig is ilyenek voltak. Ezen nem kell csodálkozni. Egyszerűen nem elfogadott nyilvánosan melegnek lenni ebben az országban.
2011. jún. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
kapják be a szélsőségesek. :D
2011. jún. 20. 13:25
 3/36 anonim ***** válasza:
39%
Kapják be a búzik, nem a melegek, a búzik. (pl Emma) Ja várj, annak örülnének....
2011. jún. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 kapanyanyimonyo00 válasza:
83%

Nem, ez nem szégyen, csak a mi kultúránk egyszerűen nem ilyen mértékű szabadelvűségen szocializálódott. Ha emlékeztek, a Budapest- Parádé ugyanígy sokak nemtetszését váltotta ki, pedig az abszolút hetero volt.

Hozzáteszem azt is, hogy a melegek eléggé provokálták is a szélsőségeseket különböző transzparensekkel (pl.: Jézusnak is két apja volt, Ádámnak Ádám, stb.)és nyilvános szexualitással.

Ha megértésre vágynak, nekik is meg kell érteniük, hogy K- Európa az nem Svédország vagy Hollandia és a mi kultúránk más. Egyébként nem hinném, hogy szégyellnem kéne magam, mert Lady Gaga (aki azonkívül, hogy koppintott egy Madonnát, nem hozott magával semmiféle kultúrális értékrendet) azt mondja.

2011. jún. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
74%
Lepontozhatsz, de én sem buliznék. Nem értem miért kellene másoknak örülni, hogy valaki a saját neméhez vonzódik. Te mikor örültél annak, vagy örvendtél azért mert hetero vagyok? Lassan már azt fogják elítélni aki nem homokos. Ne értsd félre semmi bajom a melegekkel, de mivel konzervatív vagyok nem pártolom ezt a típusú felvonulást, szeressék egymást de csendbe. Remélem megérted ezt a hozzá állást is.
2011. jún. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 napietus ***** válasza:
én nem mennék ki tojást dobálni, de miért is kéne buliznom? egyébként a szélsőségesek hülyék, miattuk kap ekkora médianyilvánosságot az egész. én azt csinálnám, hogy megszervezném, senki ne menjen arra környékre aznap, a boltosok zárjanak be stb...nagyobbat szólna..
2011. jún. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:
Szerintem meg hülyeség amit írtok, mert igen is van diszkriminálás NAGYON NAGY MÉRTÉKBEN azzal aki meleg, nekünk kéne a nyugathoz orientálódni és nem fordítva.. És Lady Gaga egy spirituális inteligencia nem egy madonna koppintás. Cak egy kicsit fura hogy Rómába mindenki bulizott haza jövök vissza nézem a híreket hogy itt meg mi volt. Hát szégyen :D Most legább az egész világnak meg lesz a véleménye. Gonosz Magyarok.
2011. jún. 20. 17:13
 8/36 anonim ***** válasza:
50%
Nemtudom, nekem valahogy nincs bajom azzal hogy útálom a melegeket. Nem igazán érzem magam bármivel is kevesebbnek...
2011. jún. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim válasza:
0%
Kedves kérdező! Mo.-ban élünk! Itt 100-as skálán mínusz 40 a toleranciaküszöb! Hahó! Ébredj fel!
2011. jún. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:
Bolondok vagytok egytől egyig. Nem meghátrálni kéne hanem elfogadni a helyzetet! Így csak az összes normális ember külföldre fog költözni mint eddig is (orvosok stb.) És maradnak az idióták akiknek a pénzéből felnevelődnek a gyerekek ill. iskoláztatják őket majd elmennek ebből a mocsokból :D
2011. jún. 20. 17:37
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!