Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek Stohl András...

Szerintetek Stohl András megérdemli az enyhítést?

Figyelt kérdés
Nagyon kapálózik...sír a szája,hogy mi lesz a családjával,ha ő börtönben lesz...Véleményetek?
2011. jún. 20. 20:56
1 2
 1/19 anonim válasza:
100%

Szia!

Én személy szerint fel vagyok háborodva azon, amit csinál/csinált. Nem kellene enyhítést kapnia (csak azért mert színész és mert megbánta). Más is biztos megbánja, ha ilyet tesz, mégsem kap enyhítést, mert ő "csak" civil ember...

És a Te véleményed mi?

2011. jún. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Egyet értek a te véleményeddel.Felháborítónak tartom a viselkedését,és nagyon bízok benne,hogy a kis drogelőadásos színjátékáért nem fog megesni rajta a bíró szíve.Késő bánat...tanulságnak jó lesz neki...nem ez volt az első balesete...üljön csak!
2011. jún. 20. 21:04
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem!!!!Indok. Átakarta ruházni a balhét az élettársára, csakhogy mentse magát. A másik már memóriazavarral is küzdött a baleset után. Hiszi a piszi, persze, mert be volt rugva, meg kábszer hatása alatt volt, de arra nem volt memória zavara, hogy egyből Ancsikát akarta bele kavarni, és a helyszínre hívta. Három visszaeső, ezt is figyelembe kell venni. Nem becsülte meg magát, tehát csak kapja meg méltó büntetését. Zalatnay Cini is ült, mégsem csinált ekkora cirkuszt előtte. Én azt mondom, mindegy ki-kinek a gyereke, vagy mit csinált, ha megérdemli tettei után a büntetést, azt tessék méltósággal elviselni.
2011. jún. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Szerintem nem.
2011. jún. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Életfogytiglant adnék neki, mert az ország szennyműsorának (közmunkával) műsorvezetője volt. Továbbá minden embernek, aki valamilyen szinten részt vett abban a mocsokban hasonló sorsot szánnék.
2011. jún. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

*Életfogytiglant (közmunkával) adnék neki, mert az ország szennyműsorának műsorvezetője volt.


Így akartam...

2011. jún. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
hát igen...előbb kellett volna gondolnia arra,hogy családja van...nem túlzottan érdekelte,amikor piásan,drogosan ült a volán mögé...most meg jön a gyerek témával? lekaparnám a képernyőt,amikor a tv-be látom.
2011. jún. 20. 21:11
 8/19 anonim válasza:
21:07 teljes mértékben igazad van!!!!
2011. jún. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:

21:07 véleményével értek egyet. Ez nem az első eset volt, ráadásul utána rá akarta kenni másra.

Az a vélemény meg egyenesen felháborít, hogy azért kéne elengedni a büntetést, mert olyan jó színész. Na és? Más meg jó villanyszerelő, tűzoltó, könyvelő vagy szívsebész.

2011. jún. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
Ugyanígy vagyok vele...Már mikor megláttam a vasánapi blikkben , hogy majd ők az ügyvédjével mivel akarnak előállni, hát elbeszélgetnék én vele. Tényleg még, ha az első alkalom lett volna azt mondom, hogy oké, kajon kevesebbet. De így...
2011. jún. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!