Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Utálnak a barátom barátai....

Utálnak a barátom barátai. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
5 hónapja vagyunk együtt. Eddig mindig kedves voltam a barátaival, egyszer volt egy eléggé rossz napom, amikor megsértődtem rájuk (3-an közülük nagyon megbántottak, én megsértődtem és csúnya dolgokkal vágtam vissza). Azóta nem szeretnek, nem látnak szívesen maguk közt. Az egyik legjobb barátnőm is a társaság tagja, őt is elveszítettem. Ez a kisebbik baj. A nagyobbik baj az, hogy a páromat is kirekesztik, csak nélkülem szeretnek találkozni vele, de akkoris beoltják, hogy papucs, meg hogy én megváltoztattam az ő személyiségét. Törekszem, hogy ne legyen papucs, pl jár nélkülem is haverozni, stb. egyszerűen csak szereti kimutatni, hogy szeret, szerintem ez a normális. Nekik az a papucsság, hogy pl. buliban gyakran az ölébe ülök ls nem mellé, meg ilyen hülyeségek. Eddig nagyon kedves voltam a barátaihoz, nem tudom elhinni, hogy egy rossz lépés miatt így kirekesztettek. A páromat is féltem, nem akarom, hogy miattam elveszítse a barátait. Gondoltam, hogy elhagyom, mert nem akarom, hogy egyedül maradjon miattam. Nagyon szeretem, de úgy érzem ezt meg kell lépnem. Kérlek segítsetek! 22N és 22F
2011. jún. 25. 21:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Erre mondják, hogy nehogymár a tábor verje fel a Mókus örsöt.

A pasidnak kell most tökösnek lennie és kiállnia magáért - és értetek.

El ne hagyd - és Te ne is tegyél semmit.

Pötsfejek a haverjai - mert ezek nem barátok.

2011. jún. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Tőled, hogy nem akarod, hogy a Párodat kirekesszék, de nehogy már Te mártírkodj az ő féltékenységük miatt. Biztosan erről van szó, de még az is lehet, hogy később megbarátkoznak Veled. Ne hagyd el őt miattuk, mert sztem Neki is fájni fog.
2011. jún. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha igazán a barátai a párodnak, akkor nem lettek volna bunkók a barátnőjével... Tehát ha téged bántanak egyértelmű őt is bántják, ezt a barátod se hagyta annyiban ugye? :)
2011. jún. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
hallani se akar szakításról... de azért sajnálom, elég összetartó társaságuk van, nem akarom, hogy kimaradjon közülük, tudom, hogy szeretett régen velük lenni. most meg totálisan ellenük fordult, ami miatt engem utálnak mégjobban... ismétlem, egy balul sikerült esetünk volt... és ők kezdték, asszem...
2011. jún. 25. 21:43
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
p*cs*k a haverok.. A Legjobb barátnőd meg egy befojásolható kis r*gyó..
2011. jún. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a legjobb lenne, ha összehívnád ezt a baráti társaságot és békésen megbeszélnétek a dolgokat, bocsánatot kérnétek egymástól és új lappal kezdenétek. Ha normális értelmes emberekből áll ez a társaság, akkor nem lehet gond. A lényeg, hogy legyetek őszinték. Mond el nekik, hogy rosszul esett, amikor rosszakat mondtak, és azért voltál te is olyan, aztán mond el, hogy neked nincs bajod velük és mondják, el, hogy nekik mi bajuk van veled, hátha lehet változtatni valamit. Sajnos máshogy nem tudjátok ezt megoldani. És a lényeg, hogy ne veszekedve beszélgessetek, hanem nyugodtan. És szükség van a barátodra is, hogy melléd álljon. Kérd meg, hogy ő is mondja el a barátainak, hogy neki is rossz amikor téged bántanak. Ha valóban a barátai, akkor megfogják érteni, ha mégsem, akkor lehet, hogy a barátodnak is jobb, ha nem barátkozik ilyenekkel. Sok sikert!
2011. jún. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
ja és ő is azt hajtogatja, hogy az igazi barátai engem is kedvelnek és elfogadnak (ez kb 2 ember a bandából), a többiekről meg hallani se akar, de akkor is sajnálom. évek óta összetartó baráti körről van szó.
2011. jún. 25. 21:45
 8/10 anonim válasza:
Nehogy már a barátai miatt add fel a boldogságod!!!!!!!!!!!!!!!!! Próbáld velük tisztázni a dolgokat.
2011. jún. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
megpróbáltam, de nem is szólnak hozzám, van, aki még a páromhoz sem szól... ja a papucsozást a legjobb bnőm kezdte.
2011. jún. 25. 21:50
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

ha azon nem képesek túltenni magukat, hogy nem szimpatikus a barátnő (Te) és ezért hagyják szétesni a társaságot, akkor nem is annyira összetartó és nem kár értük.

A barátod téged választott, ez az ő döntése volt, tartsd tiszteletben a döntését és emiatt ne hagyd el ha szereted.

A barátok meg előbb vagy utóbb csak észhez térnek...ha meg nem, akkor tényleg nem kár értük

2011. jún. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!