Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A barátom szüleivel van a...

A barátom szüleivel van a gond utálnak és nem hagyják hogy én meg a barátom együtt legyünk. Leírtam a történetet az Hogy tudtok nekem ezen a téren segíteni? Ti is csak a szakítást látjátok jónak?

Figyelt kérdés

4 hónapja ismerek egy fiút nagyon kedvelem sőt szeretem ,de a szülök hát ők viccesek a maguk fura módján. Először ami leginkább zavar ,hogy a fiúm olyan szinten fél az apukájától hogy szavakba nem lehet foglalni ( szerintem veri ) . Én talán 3x-or voltam náluk ez alatt az apukája megállapította hogy én lotyó vagyok ami nem nagyon esett jól :/ . De a legjobb részek még hátra vannak , a szüleim imádják a barátomat és úgy döntöttek hogy elvisszük nyaralni és a pasim szülei ezt nem nézték jó szemmel de elengedték . Az anyukám úgy gondolta azért még átmegyünk és megbeszéljük a szüleivel. Véletlen egybe esésnek köszönhetően a barátom pont azon a napon tartott nekem elő szülinapi bulit . Mikor oda értünk a barátom nagyon zaklatottan jött ki a házból és mondta jó lenne ha nem mennénk be . Anyukámmal nem értettük de mikor bementünk rájöttünk ,hogy a pasim szülei nem normálisak . Az apukája leültette és elkezdte ütni az asztalt és kiabált hogyha nem változtatok magamon akkor tiltani fogja tőlem a barátomat . anyukám nem nagyon akart beszólogatni mert akkor nem engedik hozzánk mert így is ritkán jön . Aztán mikor haza jöttünk a barátom elmesélte hogy az apukája olyan dolgokat mondott rólam ami elfogadhatatlan . Ezzel különösebben nem törődtem ,de rosszul esett. A nyaralás nagyon jó volt végül jöhetett . Aztán a dolgok fokozódtak , olyan szinten hogy mi megbeszéltük mikor jön hozzánk és az apukája annyi feladatott ,munkát adott neki hogy nem jöhetett csak későn és ez nem az első esett volt .

Én nagyon hamar kiakadok dolgokon és ez nagyon rosszul esett mivel egész délelőtt készültem ,hogy jön és hogy együtt leszünk . És telefonon közöltem a barátommal ,hogy hagyjon békén nem akarom látni és hogy vége a kapcsolatunknak . Na igen a barátom és mulya ember és ha neki azt mondja valaki hogy helloszia akkor ő úgy van vele hogy nem is próbálkozik . Lement a barátom a legjobb fiú haverjához kivesézték a dolgokat és a haverja mondta hogy jöjjön le hozzám és beszéljük meg úgy lett megbeszéltük . Aztán ő elment nyaralni a szüleivel de a szülei nem hívtak engem nyaralni . A barátom nélkülem nem nagyon akart nyaralni ezért haza jött 3 nap után .Nagyon jól esett , mert hiányzott . De ezt kővetően az apukája jóba van a szomszédokkal és felhívta őket hogy a barátom ne tudjon hozzám lejönni .

És a telefonba kiabált a barátommal és elhordott engem és a családomat mindennek :S .

Ez is rosszul esett nekem is meg neki is . És az apukája kitalálta hogy nem jöhet hozzánk 4 napig utána én hosszú nyaralásra megyek szóval nem négy napig nem látom hanem majdnem 2 hétig hála a szüleinek . Persze hozzátenném az anyukája sem egy szent ő ezt mind hagyja .

Hát remélem valaki tud segíteni ez ügyben mert anyukámmal már csak a szakítást látjuk jónak mert akkor a szülök megnyugodnak és vissza kapják a barátomat .


2011. aug. 19. 08:52
 1/1 anonim ***** válasza:
nos ezen a problémán szerintem a barátod tudna változtatni hogy meg értesse a szüleivel mi a helyzet. Elvégre nem az apját szereted. De ha mulya és nem lép fel határozottan semmi esélye. Neked meg azt tanácsolom hogy szard le a szüleit ne foglalkozz vele mit mondanak elvégre nem téged járatnak le hanem saját magukat.
2011. aug. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!