Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szégyellem azt a helyet ahol...

Szégyellem azt a helyet ahol lakom. Normális ez?

Figyelt kérdés
Nem a házunkat szégyellem vagy a környezetünket, hanem magát a települést mert elég rossz híre van ... és nagyon bánt hogy lenéznek minket ezért :(
2009. márc. 26. 12:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló cipőben járok énis. Miskolcon élek bár normális környéken ahol nincsen bűnözés meg 1éb dolgok. szóval itt pompás a helyzet.

De térségen kívül már rizikós és engem idegesít.

Viszont az vigasztal h 1ütéreznek velünk más városokból is.

2009. márc. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos van olyan, hogy egy várost vagy falut "elhiresitenek" az ott élők, pedig lehet, hogy nem is ők vannak többségben és a helynek történelmi múltja is van! Szerintem nézz utána a neten v könyvtárban a településed múltjának, történelmének,épületeinek és az onnan származó hires embereknek. Akkor Te is jobb érzéssel fogsz gondolni szűkebb hazádra, ezen kivül ha legközelebb valaki szapulja, megkérdezheted tőle; hogy ezt+ ezt tudta-e a helyről? Egyébként sok múlik az adott hely politikai és civil vezetőin is, pl. hallottam olyanról, hogy ingyen adtak növényeket, magokat igy téve szebbé a portákat, közterületeket. Ha a lakosságot is be tudják vonni ezekbe a dolgokba, jobban meg is becsülik amit teremtettek és megvédik a vandáloktól. Ez pedig összetartó erő, plusz a település is kellemesebb hely lesz.
2009. márc. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
én is szégyenlem, de nem tudok mit tenni..költözésre nincs lehetőségem
2009. márc. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!!

Én budapesti voltam, és Törökbálintra kellett költözni családi okok miatt... Nagyon utálom a települést én is, igaz, én csak az emberek miatt, mert engem itt néznek le. Jóó mondjuk amig Budán laktunk, ott is lenéztek. Node ennyire? xD :S

2009. márc. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Engem azért néznek le, mert itt lakom.

És nagyon rosszul esik amikor mondják nekem hogy fhuuu ők nem tudnának itt lakni, nem bírnák, stb .... :S

2009. márc. 26. 13:22
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen szörnyű?

Azt meg lehet kérdezni hol laksz?

2009. márc. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem tehetsz rola, hogy abba a telepulesre szulettel. Ez gyerekes, es buta felfogas aki fujjog rad. Gondolom tinedzserek a "nagyokosok".

Ott szulettel, es? Az a lenyeg ki hova jut el!

2009. márc. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Kicsi a település ezért nem szeretném elmondani a nevét :S De nem itt születtem, 2 éve költöztünk ide :(
2009. márc. 26. 16:21
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk egyfolytában Örkényt szidják. Véletlenül nem ott laksz?

Különben nem kell szégyellni, szerintem csak undorító, éretlen és hülye emberek szidnak egy települést, vagy ítélnek el embereket az alapján, hol laknak.

2009. márc. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nem, nem ott ... valójában azt sem tudom hol van Örkény :S Merre van ha megkérdezhetem? (:
2009. márc. 26. 20:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!