Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen dolgokat lehetne...

Milyen dolgokat lehetne csinalni, ami majd hasznomra valik?

Figyelt kérdés

Bele szeretnek kezdeni valamibe, hogy majd egy ido utan(persze nem napokra gondolok, hanem, honapokra, evekre) azt a dolgot jobban tudjam uzni mint masok. Nem bocskodesbol akarom ezt, hanem azert, hogy legyen valami amit tenyleg jol tudok csinalni. Plane most vakacio is van es sok idom van. Olyan dolgokra gondolok mint pl: megtanulni beatboxolni, dnb tancolni stb. Ami egyszer erdekes, mindennel szeretek foglalkozni.


Varom, hogy ki mit ajall, vagy csak egyszeruen olvassak sokat a vakacioba(persze nem regenyekre gondolok, hanem tudomanyos dolgokra, tenyekre, tortenelem stb. amitol muveltebb leszek).


2011. jún. 28. 23:19
 1/2 anonim ***** válasza:

tanulj meg valami hangszeren játszani (én pl hamronikázni kezdtem nem olyan régen, azt így netről is könnyű vagy ha olyan akkor a hangszerboltban vehetsz hozzá valami leckekönyvet, ami megtanít)


vagy én olyat is szoktam még h kül képvágó programokkal "kreítívkodok", elszórakozgatok, vagy egy jó zenéhez csinálok valami jó videót, klipet, összevágott cuccokból


vagy ha kertes házban laksz barkácsoljál, csinálj polcot a szobádba, rendezd be a saját ízlésed szerint stb.


egyelőre ennyi...

de am énis várom a hasznos válaszokat, mert nekem is kéne valami újdonság így nyárra, haverokkal nem tudok azért nap 24 órájában együtt lenni, amikor meg egyedül van az ember jó ha elti valamivel az időt..pláne ha az még hasznos is

2011. jún. 29. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tanuld meg a jelnyelvet, érdekes és hasznos is egyben.
2011. jún. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!