Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen tipikus (esetleg...

Milyen tipikus (esetleg vicces) BRIT dolgokat tudtok? Mi jut először eszetekbe, ha Nagy-Britanniáról hallotok?

Figyelt kérdés
egy 20 perces zenés-táncos-beszédes műsorba miket tennétek bele, amit gimnazistáknak szánnak elsősorban? bemutatni az országot, de viccesen, élvezhetően
2011. okt. 12. 17:47
 1/3 anonim válasza:
100%

Brit humor: egy kis Fry es Laurie, angolkak ilyenek, mr bean

5orai tea

Az anyakiralyno corgie kutyai

Akkor ezek a kiralyi cdalados ereklyek amiket annyira gyujtenek


A kings cross 9-10 kozotti vagany peronjai.

Tudod, harry potterbol


Londons eye, tower

Shakespeare


Britains got talent


Mosz tandom feldobaltam ami eszembe jutott de te majd vhogy rendszerezd, pl. Hires helyek tortenelem, kiralyi csalad, akkor mr bean- atkotes akar a kiralyi csaladbol az olyan reszekkel- humoros musorok

2011. okt. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 PT-Daniel ***** válasza:
100%

A teljesen atlathatatlan es ertelmetlen esöersz-rendszereket a hazak oldalan (sosem ertettem meg).

A Marmite-ot, de azt mindenkeppen meg is kostoltatna velük!!! :P

A Bobby rendöröket, azt, hogy miert van ket csap: Tüzforro es jeghideg, de egybe csap esetleg csak kadnal van! A dupla ablak elutasitasa...


Ja es a fanatikus biztonsagerzetük: "MIND TE GAP PLEASE! MIND THE GAP!


Erre tanacsolnam a youtubeon a london underground songot a metrosztrajkkal kapcsolatos, de van benne kifelyezes, amelyet a vilag szinte minden embere ismer, az is, aki nem beszel angolul, de megsem illö ennek ismeretet feltetelezni egy angol osztalyban... de en tenyleg nagyon jellegzetesnek es viccesnek tartottam esetenkeni alpariassaga ellenere.

2011. nov. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A Monthy pithon kimaradt, az a legklasszabb dolog!
2012. okt. 7. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!