Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az IWIW-nek lehúzták a rolót?...

Az IWIW-nek lehúzták a rolót? Ha igen, szerintetek miért? Ti ritkábban használjátok mint pl egy évvel ezelőtt?

Figyelt kérdés
2011. jún. 30. 19:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Sosem használtam túl gyakran. Igazából naponta felnézek, de ha nem kaptam üzenetet akkor megyek is. Semmi érdekes nincs benne. Csak levelezni szoktam néha-néha olyan emberekkel akiknek nem tudom a mailjét.
2011. jún. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én kb. 2havonta 1x nézek már csak fel, akkor is csak azért, mert valaki írt. Csak azért nem töröltem még a profilom, mert van 3-4 ember, akiket csak ott tudok elérni.
2011. jún. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Többen is temették már az Iwiw-et, ennek ellenére azért még elég sokan vannak fel, pl. a munkahelyemről is egy csomóan. Én is fel voltam oda regisztrálva, de nem túl sokáig. Töröltettem magam. Zavart, hogy olyan is megtalál és bejelöl, akit nem akarok. Meg az a gyermeteg hülyeség, az az "egymás szemében"/ szerinted X, Y kedves? szép? stb. / végképp kiakasztott. Az én hátam mögött ne véleményezzenek mindenfélét.

Arra jó volt, hogy ráakadtam néhány régi ismerősre, akiket ezer éve nem láttam, pl. volt osztálytársak. Meg az apróhirdetési rovat is néha hasznomra volt.

Szóval, ennyi. Más közösségi oldalon vagyok most, és az jobban tetszik. Persze, adatokat, fotókat magamról oda se rakok ki, mert nem akarok.

Úgyhogy

2011. jún. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mióta van Facebookom azóta heti egyszer nézek fel iwiwre.

Nem azért használom a Fb-t mert divat hanem mert többen használják, több embert tudok elérni.

2011. júl. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Iszonyat mód belassult az iwiw, ezért használom ritkán.
2011. júl. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!