Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit csináljunk most vele?...

Mit csináljunk most vele? (kacifántos történet)

Figyelt kérdés

3man voltunk barátnők. Legyen x,y,és én. X megjegyezte,hogy annyira megváltoztam,hogy rám sem ismer (amit y tagadott). majd rá 2 héttel azt mondta,hogy y is teljesen megváltozott. Pár napra rá talált egy másik barátnőt,olyat akivel ezelőtt szóba sem állt annyira útálták egymást. Most ynal abszolút nem beszél. Minden percét azzal az új barátnővel tölti engem figyelembe se vesz mikor már 3 éve vagyunk a legjobb barátnők.

Ja és y és én is már régóta útáljuk azt a lányt mert korábban rengeteg szemét húzása volt mind3munkkal... Most mit tegyünk vele? Hagyjuk? Vagy beszéljünk vele? mert attól félek,hogy akkor velem se fog szóba állni,ha megmondom az igazat... :S


14L


2011. jún. 30. 21:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Hagyjátok őt! Vagy észhez tér, vagy nem, de akkor nem is érdemel meg titeket!
2011. jún. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi :)
2011. jún. 30. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!