Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit jelent, és mitől lesz egy...

Mit jelent, és mitől lesz egy történet 'creepypasta'?

Figyelt kérdés

Sokszor hallottam már "creepypasta" történetekről, de nem értem, mitől is lesz az? Tulajdonképpen mit is jelent az, hogy "creepypasta"? (tükörfordítást hanyagoljuk :))

Létezik-e olyan weboldal (akár angolul is) ahol vannak történetek képek nélkül ? (Nem bírom azokat a képeket xD Oo)


2011. szept. 2. 18:43
1 2
 1/15 ava87 ***** válasza:
45%
Ha találsz ilyen weboldalt, akkor kérlek oszd meg velem is, mert én is szeretek ilyeneket olvasni, de a képek miatt napokig nem tudok aludni :) Na jó, a sztorik miatt sem, de akkor legalább kép ne legyen hozzá.
2011. szept. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
60%
[link] Nehéz lett volna kikövetkeztetni.
2011. szept. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez is jól jöhet: [link]
2011. szept. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Első: [link]

Ezt láttam utoljára, de a képek miatt nem bírom XD Áh én sem tudok aludni utána, pedig elég edzett vagyok ilyen téren. :D Ha rákattintasz, a jobb oldalon lesznek képek. Csak szólok előre :D


Második: Nem a weboldalt magát kerestem...... de mindegy, legközelebb figyelmesebben olvasd el a kérdést. ;)


A harmadiknak köszönöm a linket. Nem mertem rákattintani, mert félek, hogy képek is vannak XD


Már csak azt szeretném tudni, mitől különböznek a creepypasta történetek más átlagos "rémtörténetektől" :) Ez a legfontosabb kérdésem.

2011. szept. 2. 23:17
 5/15 anonim ***** válasza:
A TvTropes-on kevés kép van, az olyan általános cikkekben, mint ez is, egyáltalán nincs.
2011. szept. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 ava87 ***** válasza:
Köszi, ezt ismerem, ezektől félek nagyon :) Oda szoktam rakni egy füzetet a szélére, amikor olvasom :D
2011. szept. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Rendben, akkor ráveszem magam egy kattintásra :D


Utolsó: xD Én a digitális rajzátblámat tettem a képernyő jobbfelének támasztva amíg kimásoltam a linket XDDDDDDDD

2011. szept. 2. 23:53
 8/15 anonim válasza:
azt jelenti hogy "hátborzongatótészta" én sem értem miért XD
2013. márc. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Állítólag a copy+paste-ből lett valahogy.
2013. márc. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Kinucc válasza:
CSak én nem félek az ilyen storyktól? xD Se a képektől?
2013. júl. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!