Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért mond mindig ilyeneket?...

Miért mond mindig ilyeneket? Olyan szavakkal dobálózik amikről nem is tudja mi. (? )

Figyelt kérdés

Az egyik barátnőm mostanában mondogatja rám h "antiszociális" meg ilyenek. Nem tudom miért mondja, nem vagyok az, és nem adok okot sem rá..Multkor hárman voltunk városba mászkáltunk meg ilyenek és hát voltak pillanatok mikor feleslegesnek éreztem magam kicsit..úgyhogy nem beszéltem olyankor csak néztem magam elé .. és ő meg meg jegyezte hogy "antiszociális" meg másik bnőm kérdezgette h mi a baj és erre rávágta h "fáj neki ha boldogok vagyunk" vagy valami ilyesmi..lehet azt hitte nem hallom.. De miért mondtam volna meg? a másik bnőm meg szánalmasnak tartja ha vki féltékeny a barűtnőjére(mármint ilyen dolgokban) és letagadtam h ez miatt vagyok kicsit bánatos..De nem értem miért mond rám ilyeneket..csak mert neki rengeteg haverja van nekem meg csak 3-4 barátnőm?? ez még nem antiszocialitás..márúgy idegesít..nem is szeretek vele úgy lenni ha csak ketten vagyunk, ha hárman akkor se jó(a fent említett miatt)..

Szerintetek miért ilyen?


2011. júl. 3. 22:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nem érzed jól magadat mellette, akkor maradj a többi baràtnõiddel. Ha megkérdezi mi van veled, miért nem keresed a tàrsasàgàt, mondd neki, hogy te antiszociàlis vagy és kész. majd ne félj szóhoz sem tud jutni.
2011. júl. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mert bunkó! Így akarja tudatni veled, hogy nem kedveli a társaságodat. Hagyd a francba ezt a barátnőd. Ne kicsínyítsen le téged, ne vegye el az önbizalmadat.
2011. júl. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Téged idegesít, hogy ő milyen, őt idegesíti, hogy Te milyen vagy. Mindketten érzitek ezt a másikon, és ha már itt tartotok, ez rég nem barátság. Keresd meg azt, aki Veled egy fordulatszámon működik:) Ő lesz az igazi barát.


Amúgy a barátokat nem darabra mérik, hanem minőségre, úgyhogy ne törődj vele.

2011. júl. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
azt nem hiszem h nem bir engem v ilyesmi, régóta barátnők vagyunk, lehet hogy csak cinikus vagy valami..:SS
2011. júl. 3. 22:52
 5/5 anonim ***** válasza:
jól esik neki h van akin uralkodhat ne hagyd magad szólj vissza neki egy barátság nem erről szól h mindenképpen az a célunk h jobbak, többek legyünk a másiknál hanem fontos h egy barátságba mindketten egyenlőek legyetek
2011. júl. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!