Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a fene történt a fórumokkal...

Mi a fene történt a fórumokkal, és az emberekkel?

Figyelt kérdés

Csak nekem tűnt fel a következő példa? (és ez szinte mindenhol így van)


- Fórumban megjelenik egy téma. -

Első hozzászóló véleményezi

A második is véleményezi

A harmadik beszól az elsőnek

Egy negyedik fél megvédi az elsőt és leszólja a harmadik mocskolódót,

és innentől az egész téma egy nagy egymást anyázó kavalkád, ahol nyoma sincs a kiinduló témának...


Mi a fene bajuk van ezeknek?


2011. júl. 4. 19:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
36%

Na azt lássam meg aki beszól nekem!

Első vagyok és a legnagyobb király!

2011. júl. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Én azt vettem észre, hogy az első válaszolóval egy véleményen vannak páran, utána jön egy, aki valakit leolt, erre őutána jön még pár leoltogató, utána jön egy hozzászóló, aki helyreteszi a társaságot, utána vagy visszaáll a rend vagy pedig háború kezdődik.
2011. júl. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Itt olvasom és másolom: "Ne a válaszokra válaszolj, hanem a kérdésre! Mások válaszáról a véleményed ... a válasz értékelésével közölheted."

Ha a moderátorok kiszűrnék azokat a válaszokat, amelyek nem felelnek meg ennek, akkor nem alakulna ki az a helyzet, amit most megemlítettél.


Egyébként én akkor vagyok különösen felháborodva, amikor valaki arról kérdez, hogyan kell valami kaját megfőzni, és ilyenkor jön a beszólás valamelyik válaszra, hogy az úgy egy sz...r! Könyörgöm, ez nem ízlés dolga??? És bizony még ezek a hozzászólások is "átjönnek" a rostán.

2011. júl. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:

Akkor mivel én vagyok a harmadik akkor, most be kéne szólnom az elsőnek

Elsőnek: Te hülye :D

2011. júl. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
lol miközben írtam, megelőztek :D
2011. júl. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Vree ***** válasza:

Kihagytad az ötödiket aki belekezd a lemezbe hogy ezért tart itt ez az orzág és fogadkozik hogy kiköltözik külföldre. (Gondoltam beírom mielőtt valaki ide is beírja.)


Egyébként meg: ha valaki beszól/megvédi, az csak szabad véleménynyilvánítás. És tudom bűnös vagyok de én szeretem a csipkelődéseket is néha-néha (bár elismerem hogy többnyire jobb az udvariasság). Tduom én is hibás vagyok néha és reagálok valamire. De azért olyen témát még nem láttam itt ahol nagyonvégletesen elszabadultak volna a dolgok

2011. júl. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Na látjátok milyenek vagytok, senki nem válaszolt a kérdésre, csak egymást oltjátok. Akkor ezennel helyreteszem az egész társaságot! (ugye ez a szerep még nem foglalt)

Bocsi kérdező, de fogalmam sincs, ilyenek vagyunk.

2011. júl. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Amikor a kérdező olyan kérdést tesz fel, amiből egyértelműen kiderül, hogy abszolút fogalma sincs a témáról, vagy hihetetlenül félreinformált, szólni kell és ez nem leoltás.
2011. júl. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenki hülye, főleg a harmadik hozzászóló.
2011. júl. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Terhes vagy.
2011. júl. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!