Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hátam mögött beszélő emberke....

Hátam mögött beszélő emberke. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Fél éve elkezdtem kézilabdázni.

de nagy hátránnyal, mert 13 éves vagyok.

A csapatba sikerült beilleszkedni, megerősödtem, nőttem is (185 cm), a lemaradást sikerült behozni. De mint mindenhol itt is megvannak a hátmögött beszélő "patkányok"...

Egy nyalizós,nagyképű,kétszinü srácról lenne szó.

a kezdetekben folyton röhögött rajtam az edzéseken amit néha észre is vettem (ilyenkor befejezte). Másoknak beszélt rólam minden hülyeséget. Néha be is szólt mikor volt vele vki. 7 éve kézizik tehát sok haverja van. fél évig igy ment...próbáltam eltürni.. de már nagyon elegem lett belőle...

Pár hete az egyik edzés végén mentem az öltözőbe ő mögöttem aztán csakúgy háttulról rávágott a nyakamra... aztán röhögve beszaladt az öltözőbe... úgy gondoltam hogy itt már végleg betelt a pohár..egy fejjel kisebb nálam,gyengébb is... De még is kikezd velem.. Aztán akkor nem érdekelt semmi.. meg akartam leckéztetni őt..utána mentem.. bementem az öltözőbe!! csak páran voltak bennt..ránéztem (eltünt a vigyor a képéről)odamentem hozzá, tudta mire készülök. elkezdett visitani kiabálni hogy "NEE!Kérlek!Ne.."..:D

Én csak mosolyogtam nem akartam megverni.. csak eltántoritani attól hogy piszkáljon... Visza akartam adni neki a nyakonvágást.. de védte a kezeivel .. -.-' akkor megfogtam a lábait, ő kapaszkodott a padokba... kirángattam aztán a lábain fogva rátettem a kukára..

Csak ennyi... De ő elkezdett bőgni mint egy ovodás. én meg othagytam, elmentem öltözni. ő meg ismét nekem rontott hátulról (alig éreztem meg) lefogtam és oda huztam a helyére.. az ő érdekében :D És ott maradt mint egy háborus sérült -.- teljesen rájátszott pedig csak belült a kukába :) Utána már nem foglalkoztam vele.. mindenki előtt megmutatta hogy milyen szánalmas...

Utána meg szipogva,kisírt szemekkel szavakkal próbált bántani. De inkább röhejes volt mint bántó.. szóval nem érdekelt.. öltöztem és mentem.


A következő edzésen már viszafogottab volt.. de azoknak akik nem voltak az öltözőben elmondta az a pár ember hogy mi történt.

De Ő megszépítette a történetet, teljesen más sztorival próbálta kijavitani az eredetit.

azt mondta hogy én ugrottam neki háttulról ok nélkül és szét boxoltam az arcát ugy hogy vérzett az orra. stb...

és még sok más hazugságot mondott.

A háttam mögött beszélgetést nem fejezte be. próbált lejáratni mások elött a hazugságaival.. kitalált mindent.. ellenem akar forditani mindenkit..

nem vagyok az a verekedős tipus, ez egy kivételes eset volt, már nagyon elegem volt belőle és nem is vertem meg ..

Nem szeretném hogy a csapattársaim közül bárkik is ellenem forduljanak :/


Aki tud tippekel segiteni az tegye megy, kössz..


2011. júl. 5. 20:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon jól kezelted az ügyet. Akikkel te is barátkozol, azoknak mondd el mi történt. Fontos, hogy az igazság is eljusson mindenkihez, ne csak ennek a kis taplónak a hazugságai.

A barátaid tisztázni fogják az ügyet, és mindenki tudni fogja majd, hogy ez hogyis volt.

2011. júl. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ne csinálj ebből magadnak problémát, nem ér meg az a kis köcsög annyit!
2011. júl. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A barátaidnak mondd meg hogy ez nem igaz.. Ha nem hisznek neked akkorígy jártak... Majd ha tényleg kiderül hogy így volt ahogy elmondtad, nem győznek könyörögni hogy ne haragudj rájuk, hogy nem hittek neked
2011. júl. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Csak az a gond a hogy a barátaim nagy része neki is a barátai.. :/ és őket akarja manipulálni...
2011. júl. 5. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!