Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek ez nem túlzás egy...

Szerintetek ez nem túlzás egy kicsit?

Figyelt kérdés
Ma azt halottam a tv-ben, hogy egy luxus lány évi 300 milliót megkeres. Szerintem nem igaz, de ha az is lenne, biztos, hogy a mai befolyásolható tiniket ezzel kéne hergelni?
2011. júl. 6. 16:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Normalis ember akkor sem igy keresi a penzet, ha a TV-ben ezt mondjak. Nem lesz ra vevo, ha a szulei normalisan neveltek. Szerintem is tulzas ez a szam amugy.
2011. júl. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Annyit keres, ez tény. De ugyanúgy bemondják hogy az egyes vezérigazgatók mennyit keresnek. Úgyhogy mindenki döntse el maga, hogy a pénzkeresésnek melyik módját választják. Amíg lesz kereslet, addig kínálat is lesz.
2011. júl. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mit vársz a tévétől? Értelmiségi háztartásban szerintem gyerekek előtt be sem kapcsolják, ha van egyáltalán. Az is gáz, hogy a villalakók népszerűségével csalogatják őket, meg celebnek hívják azokat, akik a sötétségük miatt lettek híresek, sztárokat csinálnak a sikkasztókból, bankrablókból, stb.. Így lehet könnyen pénzt keresni, ugyan miért tanulnának vagy dolgoznának a gyerekek? Minden tiszteletem azoké a családoké és tiniké, akik a média és trend ellenére normálisak lesznek..
2011. júl. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
No igen, bemondják, hogy a vezérigazgatók és egyéb fejesek milyen összegeket keresnek, és akkor talán nem is meglepő, ha a luxus lányok képesek ekkora összegeket összeszedni, hiszen van, aki meg tudja fizetni..
2011. júl. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Elég elmenni bármelyik "elit" diszkóba a Hajógyárin. Ott a 16 éves lányok már azért elmennek veled, ha fizeted a sörüket. Persze minél idősebbek, annál többet kérnek.
2011. júl. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Hol van ez a Hajógyári??? :)

amúgy nem hiszem...sztem egy 0-val több van

2011. júl. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hajógyári sziget. Ahová a felső tízezer jár szórakozni, a közéjük vágyó csajok meg kurvulni. :)
2011. júl. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
32%

Na, ilyenkor mondom azt, hogy elba...ták, de nagyon.

Akkor cseszték el, amikor szétválasztották az államot, és az egyházat, és világi Ptk-t, és világi Btk-t vezettek be magyarországon, illetve Európában.

Ha meg akarjuk menteni a kereszténységet Európában/magyarországon, akkor eltöröljük ezt a vacak Btk-t és szar Ptk-t, és a Biblián alapuló törvénykezést vezetünk be, és a sok ribanc kénytelen lesz elmenni dolgozni rendes munkahelyre, és nem a testüket árulnák az utcasarkokon, ezenkívül nem tangában mászkálnának az utcán a csajok, hanem felöltöznének rendesen hosszú szoknyába, amelyre fel lehetne venni egy blúzt, max farmert, de arra is hosszú ujjút, nyáron lehetne nyári ruhát rövidujjút, de nem lehetne elöl kivágott, és nem lógnának ki a csöcsök a blúzokból.

Nézzetek meg egy 50 évvel ezelőtti fényképet, hogy akkor hogy mászkáltak a nők, így kéne most is öltözködni, és nem a csöcsöket/hájas hasakat mutogatni úton-útfélen.

Üdv: 29/L

2011. júl. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Tőled most megijedtem.
2011. júl. 6. 20:31
 10/11 anonim ***** válasza:
50%

Nem árt néha az ijedtség, főleg akkor nem, ha az embereket azzal szembesítik, hogy ez a neoliberális életforma nem tartható fenn sokáig.

Üdv: 29/L

2011. júl. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!