Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Gyakran van, hogy sétálok a...

Gyakran van, hogy sétálok a városban (általában egyedül). Egy idő után nem ciki szerinted?

Figyelt kérdés
2011. júl. 6. 16:31
 1/8 anonim ***** válasza:
79%

Miért lenne ciki? Nem értem ezt a ciki dolgot...

19 éve szívom a Föld nevű bolygón a levegőt. Szerinted nem ciki? :)

2011. júl. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Miért lenne ciki? Sok ember megy egyedül a dolgára. Most külső szemlélő nem mondja meg, hogy valahonnan hazafelé mész, vagy dolgod van, vagy csak nézelődsz.

Meg amúgy sincs közük hozzá. Miért lenne ciki?

Akkor én most ne menjek haza munkából ha nem lakik errefelé egy kolléganőm se, mert egyedül kell mennem?

2011. júl. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Inkább mint hogy a tv előtt gyurmázzá
2011. júl. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Elég sokan szoktak a városban sétálni. A cikiség törvényei szerint amit ilyen sokan csinálnak nyilvánosan, az nem ciki.
2011. júl. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Szerintem egyáltalán nem ciki! E miatt ne aggódj!

Amúgy én is szoktam sétálgatni a városban, kifejezetten élvezem! :)

2011. júl. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
???? komolyan nem értem. Mi ebben a ciki? Én kimondottan örülök, ha egyedül mehetek valahová, ált. két gyerek lóg rajtam
2011. júl. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem ciki :) Én kimondottan szeretek egyedül sétálgatni,kiszellőztetni a fejem,gondolkozni...
2011. júl. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Akkor én egész nap ciki dolgokat csinálok.

Egyedül megyek be busszal a városba, egyedül sétálok el oda ahova akarok és egyedül megyek is haza a buszon.

2011. júl. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!