Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ciki egyedül menni bulizni?

Ciki egyedül menni bulizni?

Figyelt kérdés
Sok olyan zene van, amit nem szeretnek a haverjaim/ismerőseim, így nem akad senki, akivel elmehetnék bulizni, én mégis szeretném magam jól érezni. Szerintetek furi, ha valaki egyedül megy?
2010. márc. 25. 10:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Én se egyedül, se társasággal nem járok, úgyhogy annyira nem vagyok képben, de gondolom, egy csomóan ismerkedni mennek oda, szóval nem ciki. Csapódj oda valakikhez!
2010. márc. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%
Hát egyedül? Szerintem ciki...Csak kapsz legalább egy olyan barátot aki elmenne veled...Legalább ott vna melletted akkor is ha csak ül:)) De én biztos h egyedül el nem mennék!!!
2010. márc. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%

Igen, szerintem ciki.

Nagyon magányosnak éreznéd magad.

2010. márc. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
92%

most őszintén, mi rossz történhet? elmész, találsz vkit, akivel bulizol, és jól érzed magad. elmész, nem találsz senkit, és egyedül hallgatod a zenét. ha otthon maradsz, mindenképpen egyedül hallgathatod.

szerinted van veszíteni valód?!


ugyan, kerekedj fel, és menj!

2010. márc. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Igen, én is azon az állásponton vagyok, hogy nem ciki. Csak kíváncsi voltam mások véleményére is. És sajnos nincs olyan barátom, aki ilyen 'elmebeteg' zenéket szeretne, mint én:D
2010. márc. 25. 11:16
 6/12 anonim ***** válasza:
92%

A legjobb amit tehetsz, amit 10 58-as irt.

Hogy elmesz. Es lehet hogy ott majd osszespanolsz valakivel es majd lesz kivel menni legkozelebb.

Ne masra varj, ha jol akarod erezni magad. Fiatal vagy ocsem, menjel, ha akarsz, megteheted! :D

19L

2010. márc. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszi:) Amúgy lány vagyok:D
2010. márc. 25. 11:55
 8/12 anonim ***** válasza:
86%
Én többször mentem már magamban koncertekre, mert a szűkebb baráti körömmel nem teljesen egyezik a zenei ízlésünk (pl. ska vagy swing/jazz). De nem zavartatom magamat, hisz már egy csomó embert ismertem így meg :)
2010. márc. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
86%
Én is voltam már két egymást követő koncerten egyedül és iszonyat jó volt mindkettő. Mondjuk a koncertek egyik nagy előnye pont az, hogy a legtöbb ember előtte még nem találkozott egymással, de mégis haverként meg ismerősként kezel mindenki mindenkit.
2010. márc. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
82%
Milyen az az "elmebeteg" zene amit nem szeretnek a barátaid, ha szabad kérdeznem?
2010. márc. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!