Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Aki agresszív zenét hallgat,...

Aki agresszív zenét hallgat, abban agresszív gondolatok is keringenek?

Figyelt kérdés
2011. júl. 9. 16:09
 1/7 anonim ***** válasza:
59%
nem.
2011. júl. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem feltetlenuld, de mikor ezt a zenet hallgtja, biztos hogy felpergeti magat.
2011. júl. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Talán csak a harag kering benne, vagy éppen ez a zene nyugtatja le. De mondjuk, ha a zene dalszövege agresszív, én nem értem, közben mi másra gondolhatnának??
2011. júl. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem okvetlenül a felszínen, de tudat alatt lehet benne egy ősi barbár kíméletlenség, ami nem baj. Magamból kiindulva előfordulhat például, hogy valaki alapesetben jámbor, szelíd ember, de bizonyos szituációkban (pl. ha megtámadják, és magát, illetve szeretteit kell védenie), előtör belőle a vadállat. Igen, én is hallgatok néha agresszív (industrial, EBM, heavy metal) zenét, de annak is az "intellektuálisabb" fajtáját, máskor viszont pont Mozarthoz, Debussyhez, vagy Liszthez van hangulatom.
2011. júl. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nézd én szoktam piszok ütős zenéket hallgatni, heavy metal, rock, minden, mégsem tudnék ártani valakinek :)
2011. júl. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igazából nem konkrétan arra gondoltam, hogy valaki látványosan agresszív lesz tőle, ártani akarna másoknak, hanem belül, a gondolatai hogyan változnak. Szerintem mindenképpen hat valahogy a gondolatokra az agresszív zene, persze negatív értelemben. Én is hallgattam egy időben elég erős hablatyolós zúzást, én sem voltam agresszív másokkal, viszont belül úgy éreztem mintha összezavart volna. Mióta dallamosabb, lágyabb zenét hallgatok nincs ez. Csak kiváncsi voltam más hogy vélekedik erről.
2011. júl. 9. 16:53
 7/7 anonim válasza:

Engem nem zavart össze :) -eddigi utolsó kommentelő vagyok- csak ha ideges voltam, és hallgattam ilyen zenéket, utána tiszta fejjel tudtam gondolkodni, mint valami feszültséglevezető.

Deee, lehet valami abban amit mondasz, de akkor a zene alakítja a stílusunk, és attól változunk meg. szerintem :)

2011. júl. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!