Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen ("alternatív") közösség...

Milyen ("alternatív") közösségi oldalakat ismertek? (+kifejtés)

Figyelt kérdés

Szeretnék új oldalakat megismerni, ahol lehet ismerkedni, de nem csak átlagos emberekkel (persze mindenki különleges a maga módján, de nem erről van szó).


Amiket ismerek, többnyire kommersz dolgok, a szó negatív értelmében (facebook, iwiw), ráadásul nem is ismerkedős oldalak, párkereső oldalakon meg nem hiszem hogy nyitottak a "barátkozásra".

Inkább olyasmiket keresnék, mint ld50, vampirefreaks, csak jobb kivitelezésben - ha van.


2011. júl. 13. 08:34
 1/2 ava87 ***** válasza:
Én fórumozni szeretek. Nem kimondottan az ismerkedés a célja, de pont az olyan oldalakon lehet a legkülönbözőbb témákban beszélgetni sok emberrel. Biztos vannak a fórumokon olyan emberek is, akikkel te is szívesen diskurálsz. Nekem vannak olyan ismerőseim, akiket így, fórumról ismertem meg, aztán már személyesen is találkoztunk, bár sajnos messze laknak, de évente párszor szoktunk találkozni, meg már nem csak fórumon beszélgetünk, hanem msn-en és telefonon is.
2011. júl. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

ez a fórum ötlet jónak hangzik, igaz a gyk nem erre lett kitalálva, de ehhez hasonló. viszont itt még nem találkoztam olyan emberrel, akit szívesen megismertem volna.


milyen fórumokra gondolsz? mondanál példákat?

2011. júl. 13. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!