Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Alacsonyabb fiúk! Nektek...

Alacsonyabb fiúk! Nektek okozott gátlásokat a testmagasságotok? Volt hogy csúfoltak miatta? Mit tettetek ellene, mivel kompenzáltátok? Jó tanulással, a lányok felé kedvességgel, humorral, egyéb?

Figyelt kérdés

Legyen mondjuk 165-170 centi ez a magasság felnőtt korban.

De aki a legalacsonyabb volt az osztályban, az is ide számít persze, akkor is, ha ettől a magasságtól végül nagyobbra nőtt.


2011. júl. 13. 17:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Az alacsonyabb ferfiak eleve kevesebb nobol valogathatnak, mert a naluk magasabb nok nem akarjak oket (nagyon keves a kivetel). A ferjem 171-172 cm es igen, okozott neki frusztraciot. 170 centis ferfinek meg sok lehetosege van, sok a 158-167 cm kozotti no, de a munkajaban volt ez valamennyire hatrany szamara es az iskolaban is jobban kipeceznek egy kis termetu gyereket, mint egy nagyot. Igaz az, hogy az alacsonyabb emberek valamivel erelyesebbek (allitolag agresszivebbek is, bar ezt nem tapasztaltam ilyen eroteljesen), mert annak kell lenniuk, hogy felfigyeljenek rajuk olyan szintre, mint a magasabbakra. Vegeztek vizsgalatokat, melyek szerint 2 ugyanugy kinezo, ugyanolyan ruhaba oltozott ferfit teljesen mashogy itelnek meg, ha az egy 190 cm, a masik meg 170 cm.


Voltak alacsony fiuk az osztalyomban, oket csufoltak, igen, de ahogy multak az evek, nottek, de aki nem nott nagyra, azt sem csufoltak tovabb, mikor felnott lett.


Szerintem ferfinek jobb magasabbnak lennie, de nem befolyasolja a magassagat senki. El kell fogadni. A lanyoknal van esely, hisz sok az alacsonyabb lany.

2011. júl. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem többször tetszett meg olyan férfi, aki kb 166-és 172 centi között volt. De ők mindig izmosabbak voltak.

Én 161-2 centi vagyok. de nekem nem is kéne annyira magas pasi, maximum 175 vagy 180 centiig. De a 180 a max.

Ha már attól több mondjuk 186-7 centi az már nekem fusztráló:S talán azért, mert én is alacsony vagyok és mindig fel kéne néznem, meg mivel vékony vagyok, gyereknek érezném magam mellette.

Egy alacsonyabb pasi nálam sokkal nyerőbb, de ezzel nem mondom azt, hogy magasnak lenni gáz. Nem az, csak jobban bejönnek az alacsonyabbak. Ennyi:).


Amúgy valakit a magassága miatt csúfolni, hát nem is tudom de elég gáz. Elég intelligencia hiányos lehet az ilyen. Még akkor is, ha valakit felnőtt korában felnőtt társai csúfolnak. Senki nem tehet róla, hogy milyennek született.

2011. júl. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
15 éves vagyok és 172 cm, a válasz nagy része nem rólam fog szólni. Két véglet van az alacsonyok közt is többnyire. A jófej és a f@szfejek... Két kb. 160-165 cm ismerősöm van, igazi r@hadékok (már elnézést) meg van egy közeli ismerősöm (ő 14 évesen 153 cm, igazi jófej gyerek). Max a kisebbségi komplexussal rendelkezők kompenzálják magukat. Az ovodában én nagyon kicsi és vékony voltam, és nem nagyon érdekelt a magasságom akkor.
2011. júl. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! :)
2011. júl. 14. 18:35
 5/5 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok alacsony, de magas sem. De idevág a válaszom. Mindig örülni szoktam amikor mondják nekem félfejjel alacsonyabb emberek, hogy ők 180-185 centisek mert én csak 179 centis vagyok. ;) És jól esik hogy tudni hogy én a 179 centimmel fél fejjel magasabb vagyok egy legalább száznyolcan centisnél.

Amúgy én mindig tornasor első voltam iskolában. Igaz gimnáziumban csak 5 fiú osztálytársam volt. De általánosban ne mez volt az ok, mert háromba is. Ott az volt hogy például tizenhárom és fél évesen előztem meg apám magasságát 176,5 centimmel.

2011. aug. 12. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!