Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Most megyek kilencedikbe....

Most megyek kilencedikbe. Nagyon felek . Neketek hogy sikerult? Konnyu volt baratkozni? Hogy csinaltatok?

Figyelt kérdés
2011. júl. 13. 19:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Én most 10-be megyek, ha jól emlékszem, feltettem gyik.hu-ra ugyanezt a kérdést egy évvel ezelőtt :)

Ne félj, nem lesz nehéz :) Gondolj arra, hogy mindenki most megy, és mindenki fél, mindenki barátkozni akar majd. Nagyon fontos hogy az első pár napban máris barátkozz, beszélgess, mert különben kiközösíthetnek elég könnyen. Próbálj mindenkivel beszélni legalább egy picit, és fontos, hogy lehetőleg mosolyogj. Én ezt tudom neked ajánlani.

2011. júl. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%
Véged van. Az évnyitó is már azzal kezdődik, hogy a 9.-esek felét feláldozzák a napistennek, majd a maradékot rákényszerítik, hogy egy tál pitével közösüljenek.
2011. júl. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Én meg már 2 éve írtam ki ugyanezt a kérdést:DD

Igazából én nem mentem gólyatáborba se,és az első időkben sem beszélgettem nagyon,max.pár emberkével.Mondjuk elég rossz volt az első félév,aztán már tök jól beilleszkedtem:)

Ne parázz rá!Csak legyél mindenkivel kedves,nyitott,barátságos,és beszélgess.Ennyi a "titok"!;)

Sok sikert!:))

2011. júl. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
pontosan ahogy az előző mondta, gondolj arra hogy először megy mindenki ugyanezzel a problémával. De egyet tanulj meg, itt véreztem én el anno elsőben. Ne próbálj meg mindenkinél bevágódni és mindenkihez közel kerülni se rámenős lenni. Hagyd hogy ők jöjjenek! (magyarul bocsánat h így fogalmazok-szard le őket) Nálam ez volt a probléma mindenkienk meg akartam felelni és a végén nem is magamat adtam, mást ismertek meg mint aki valójában voltam, ezért nem is kereste nagyon senki eleinte a társaságom
2011. júl. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
illetve ahogy a legelső mondta azóta már jöttek válaszok:P
2011. júl. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:

Én egyszer se mosolyodtam el, sőt, eléggé különcnek tűntem, szegecsekkel, zenekaros pólókkel :)

De könnyen álltam szóba az emberekkel, ha kellett, és gyorsan összebarátkoztam velük, az osztály jelentős része kedvel, a többi meg amúgyis benyalhat :P A népszerűség szerintem csak átok (mindenki mindent rajtad kérhet számon, vagy mindenki a te leckéd másolja) de ahogy érzed :D

2011. júl. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
ha szakközépbe mész vagy gimibe akkor no para, első héten mindenki a haverod lesz,de ha szakiskolába akkor kösd fel a gatyád, ott inkább akkor van nyert ügyed ha nagy az erőfizikumod
2011. júl. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Én megmondom hogy csináltam még 4 éve...Beültem a teremben valaki mellé oszt ültem... Nemvoltam egy szép emberke...Magamat adtam..ennyi volt az egész:D
2011. júl. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Hát én most megyek 10.-be és én elbasztam a 9. évemet, pont úgy voltam mi te paráztam, és amitől a legjobban féltem be is következett... egy nagyváros közepére csöppentem ahol minden osztársam kocsmában él és cigivel a füle mögött keménykedik.. hát én meg nem... de leszarom.. én nem alkalmazkodom, megtartom magam annak aki vagyok... 15/f
2011. júl. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
De rég volt már a kilencedik.... de kicsit tartottam a dologtól. Hamar megismertem mindenkit... mindenkiről kiderült hamar, hogy egy nulla. Elég ótvar négy évem volt... a tanárok is emlegették, hogy ennyire gyenge osztályközösséggel még nem találkoztak. :-D Összefoglalva: vagy jó lesz, vagy nem.
2011. júl. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!