Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit vegyek 20. születésnapjára...

Mit vegyek 20. születésnapjára a barátnőmnek?

Figyelt kérdés
normális válaszok =)
2011. júl. 14. 09:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Egy szép ezüst gyűrű + egy csokor virág 20 szál vörös rózsából


Én oda lennék érte :)


22/L

2011. júl. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Nem ismerem a barátnődet, éspedig mindeki más... na de azért megpróbálok pár ötletet adni...

pl. epilátort, blúzot, ezustnyakláncot valami medállal, ha szeret olvasni könyvet, egy doboz csokit és virágot. :) vagy csinálj neki egy tortát. :D

2011. júl. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
a másadik válaszoló vagyok... na de várj a válasz most attól is függ, hogy te fiú vagy, és a csajodnak akarsz ajándékot, vagy lány vagy és a barátnődnek szeretnéd?
2011. júl. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
megint a második válaszoló vagyok. ha a csajodnak szeretnéd, az első válaszoló adott már egy jó tippet, és elegendő ha egy csokor virágba rejted, azért 20 szál rózsa nem olcsó, de te tudod mennyit engedhetsz meg magadnak. de lehet még egy szép torta, nyaklánc medállal, vagy karkötő is. :) persze melléje virág, esetleg egy doboz csoki. :D vagy ha szereti a plushoket egy nagy plush maci :D
2011. júl. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
Vidd el egy étterembe!:)
2011. júl. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
09:44-es. Azért a 20 szálas rózsacsokor egy kisebb vagyon. Én sosem várnék el ilyesmit. 1 szál bőven elég, kifejezi azt, amit 20 szál, és anyagilag nem teszem tönkre a barátom. :D 22/L
2011. júl. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
a csajomnak kell=) köszi az ötleteket, de azért 20 szál???... belerokkanok... de a karkötő tetszik meg a plüssmaci is=)
2011. júl. 14. 10:21
 8/14 anonim válasza:
szervezz egy olyan bulit amit nem felejt el :D
2011. júl. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Első vagyok:


Nem tudom, nálatok milyen árban van a rózsa, de nálunk nem sok 20 szál.


Mamának 75 szál vörös rózsából került egy csokor 30 ezer ft-ba.


Ez 2 hónapja volt, most még olcsóbb.


Azért írtam, mert a 20 egy nagyon kerek szám, egyzer éli át az ember. Szép emlék lenne neki.


Plüss ne, könyörgöm, nem egy kisiskolásról beszélünk.

2011. júl. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
de nem akarok sokat költeni, mivel még csak 3 hónapja járunk.
2011. júl. 14. 18:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!