Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit vegyek 20. születésnapjára...

Mit vegyek 20. születésnapjára a barátnőmnek?

Figyelt kérdés
normális válaszok =)
2011. júl. 14. 09:38
1 2
 11/14 anonim válasza:
Ha szereti a plüssökat, csináltass neki plüssből csokrot! Én kaptam egyszer olyat, és az a plüss volt benne, amilyen becenevet kaptam a páromtól! :) Nagyon örültem neki. Nem tudom milyen árban lehet, de biztosan olcsóbbm int 20 szál rózsa. Ha még szeretnél mellé venni valamit, rossmann/dm, ott sokszor vannak akciós parfümök. Pl. legutóbb közel 6000 ft-os Tom Tailor volt 1800-ért. Válassz olyan illatot, amit szívesen érzenél a lányzón! :)
2011. júl. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Vegyél karkötőt, és egy szál rózsát..

Miért baj a plüssh nem értem? Az nem csak ovisoknak megy. De inkább vegyél egy ezüst karkötőt. :)

2011. júl. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ha 3 hónapja jártok, szerintem hagyd az ékszert...az már hosszabb kapcsolatokra hivatott dolog. Virágot mindenképp vegyél neki, és én egy közös képnek valami szép keretbe, nagyon örülnék. Az személyes ajándék, ti vagyok rajta.19L
2011. júl. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
én úgy gondoltam, h veszek neki egy szál virágot meg love zseton készletet. Szerintetek? =)
2011. júl. 16. 16:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!