Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy vagytok velük? (Kérdésed)

Hogy vagytok velük? (Kérdésed)

Figyelt kérdés
Ti hogy vagytok a kínaiakkal? Én nagyon utálom őket. Ha egyet meglátok teljesen feszült leszek és hányingerem lesz. Gusztustalan hogy mindenhova betelepszenek. Vagy 8 gyereket szülnek. Lassan több lesz belőlük mint a kisebbségből. Akárhova nézek az utcán egyet biztos látok.
2011. júl. 14. 10:45
 1/8 anonim ***** válasza:
44%

8 gyereket szülnek?


ez tutira nem igaz


kevered őket valakikkel...


én nem utálom őket

bár annyira én se örülök h ennyire ellepták az országot..


főleg mivel anyukám divatáru-kereskedő, és az ő üzletének sokat ártanak..


De ha azt nézem mi magyarok is csomó helyre bevettük magunkat, ahova nemk kellett volna.

2011. júl. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
-ellepték
2011. júl. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%

"De ha azt nézem mi magyarok is csomó helyre bevettük magunkat, ahova nemk kellett volna."


Mivel kisemmiztek minket a mocskok (Trianon stb.)...

2011. júl. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
48%

jójó

Magyarázat mindig van..


Kínaiaknak is vannak biztos jó érvei h miért vannak itt..


Mindenki úgy él meg ahogy tud.. Ők így, itt.


A magyarok hajlamosak önsajnáélatba burkolózni..

Mint ha csak nekünk lehetne rossza világon.

2011. júl. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Draug ***** válasza:

"Lassan több lesz belőlük mint a kisebbségből." Ezt azért gondold át... nem úgy van, hogy van a kisebbség, meg vannak a kínaiak :P Nálunk a kínaiak is kisebbségnek számítanak.

Amúgy én nem útálom őket. Mondjuk nem is szeretem, de számomra épp ugyanolyan emberek, mint bárki más.

2011. júl. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok velük sehogy... nem váltanak ki belőlem különösebb érzelmeket, egész embercsoportok iránt nem vagyok képes érezni semmit. :) Nem szeretem őket, nem is utálom őket.
2011. júl. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem semmi bajom velük. Neked mi a bajod? Tettek valamit ellened? Az nem lehet ok a gyűlöletre, hogy egyszerűen léteznek.
2011. júl. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem ők a hibásak azért, hogy az ország beengedi őket. Mi is elmehetünk azokba az országokba, ahová beengednek minket. Az hogy mi nem szándékozunk elmenni, az már a mi személyes ügyünk, de elmehetnénk. Ha nem tetszik, hogy itt vannak, akkor nem őket kell utálni, mert ők csak azt teszik, amit szabad. Tessék benyújtani egy petíciót a parlamentnek, hogy korlátozzák a betelepedési engedélyeknek, vagy miknek a kiadását számukra.
2011. júl. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!