Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan változtatnátok ezen?...

Hogyan változtatnátok ezen? Emberi kapcsolatok?

Figyelt kérdés

(Ebbe a kategóriába írom ,mert itt többen olvassátok.)


az foglalkoztat hogyan változtathatnék az életvitelemen hogy érdekessé ,fontossá váljak más emberek életében .


Valahogy mindig azt éreztem ha ki is alakult volna egy barátság, tartósabb ismeretség -és én nem tettem meg mindet -mások végképp nem törték össze magukat ..


Néha iszonyat rossz ..már megszoktam hogy így élek :( -de amikor csak beülnék egy kávézóba beszélgetni valakivel ,vagy elmennék bulizni egy jóót -hát szóval nincs olyan akivel ezt szívesen megtenném ..


Vannak távoli ismerőseim akik a médiában dolgoznak ,nekik 100 szám jönnek az új ismeretségek nap mint nap ..és még ha a java felszínes kapcsolat is mindig akad legalább egy ember akit bizalommal felhívhatnak.


Minden áron feltűnősködni kell ,ahhoz hogy egyáltalán észrevegyenek ?


Ha szerény vagyok és visszafogottabb a stílusom akkor ne is álmodjak baráti társaságról ? (és a személyiségem ilyen mert nem vagyok egy könyv-moly penészvirág típus egyáltalán)

Egyszerűen nem tudok kivagyi lenni ,nem törődöm ,rosszindulat sincs bennem ,és arcoskodás sem ami a népszerűbb embereknél -vagy legalábbis akiket én ismerek -ne ilyenek lennének .(nyilván nekik is vannak jó tulajdonságaik ,de simán elküldenek melegebb éghajlatra, mert épp olyan kedvük van -én ilyet nem tudnék tenni még azzal sem aki nem érdekes számomra. Mert lelkiismeret furdalásom lenne, az igazságérzet miatt.


Vagy esetleg sorskérdés ez és törődjek bele?


Pedig nem tartom magam értéktelen embernek -de ha nincs kivel megosztanom az élményeimet gondolataimat akkor olyan mintha nem is léteznék ..


vélemények ? ötletek hogyan lehetne ez másképp??



köszönöm.


2011. júl. 14. 17:15
 1/5 A kérdező kommentje:

Gyakori kérdések Szerkesztői !!Miért raktátok át a kérdésemet a családi kapcsolatokból ??Direkt oda írtam !


Ha kérhetem tegyétek vissza !!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Köszönöm!

2011. júl. 14. 17:37
 2/5 anonim ***** válasza:
29%

> Minden áron feltűnősködni kell ,ahhoz hogy egyáltalán észrevegyenek ?

Igen. És az "ingerküszöb" egyre magasabb lesz...


> Ha szerény vagyok és visszafogottabb a stílusom akkor

> ne is álmodjak baráti társaságról ?

Keress hozzád hasonló visszafogottabb embereket.


> ha nincs kivel megosztanom az élményeimet gondolataimat

> akkor olyan mintha nem is léteznék ..

Költözz át a kibertérbe :)

2011. júl. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért, szerinted a szerényebb, visszafogottabb embereknek nincsenek barátai? Talán te sem érdeklődsz az emberek iránt, nem? Szerintem zsák a foltját mindig megtalálja, szóval ha őszintén nyitsz a világ felé, és megpróbálsz kicsit életvidámabb lenni, akkor biztos, hogy lesznek barátaid. De ez idő kérdése, először csak ismerőseid lesznek, akik haverok lesznek, akikből kialakulhatnak a barátok. ne akard görcsösen, menni fog magától.
2011. júl. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Régebben én is ilyen voltam.. És képzeld, nem egy visszafogott ember lett a legjobb barátnőm.. hanem pont egy olyan lány, aki imádott a középpontban lenni, folyton ugrált, hangosan nevetgélt stb. De az ellentétek néha kiegészítik egymást.. Én mindig meg tudtamm nyugtatni, velem őszintén tudott beszélni, és ő mindig ott volt nekem, kiállt értem mások ellen, segített mindig és felvidította a napomat..

Nyiss te is az emberek felé.. és nem kell annyira erőlködni és stb, csak add magadat..

Mindig akkor talál rád a barátság és a szerelem, amikor nem is számítasz rá :)

2011. júl. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szia, énis hasonló cipőben járok és nagyon jó lenne valki... akivel elhet barátkozni beszélgetni kávézóba beülni miegymás.. nos valahogy el kell kezdeni.. és ha gondolod szívesen beszélgetnék veled.. nyugodtan írj rám.
2011. okt. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!