Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nincsen önbizalmam, ezért...

Nincsen önbizalmam, ezért beszélgetni sem merek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

14éves lány vagyok.Az a problémám, hogy nem tudok beszélgetni másokkal.Vannak nagyon jó barátnööim, akikkel imádunk együtt lenni és velük tudok beszélgetni, hülyéskedni, elööttük meg tudok nyílni, de amikor nagyobb társaságba megyünk, ahol esetleg fiúk is vannak, meg sem szólalok.Néha, ha olyan hangulatban vagyok másokkal is elvagyok, de csak akkor ha nagyon jó kedvem van, és fel vagyok pörögve..nem tudom mit tegyek.Nagyon tetszik egy fiú, akinek körülbelül fél éve én is tetszettem, de nem tudom hogy kezdjek el beszélgetni vele.

Kérleg segítsetek!


2011. júl. 15. 21:49
 1/5 anonim ***** válasza:

1, Nem neked kell beszélgetést kezdeményezni, hanem a fiúnak.


2, Néhány év és elkezdesz bulin inni, akkor mindjárt eltűnnek a gátlások. :)

2011. júl. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
velem is ez van, de nekem azért mert önbizalomhiányos vagyok, egy kis szoc. fóbiával megszórva, szorongok ilyenkor. nem bízol magadban. fejleszd az önbizalmadat, bízz magadban. :D
2011. júl. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 krameri ***** válasza:

nem vagy domináns, társaságban visszahúzódó vagy, ez normális, de sajnos hátrányos. Én is ilyen voltam, de szerencsére lehet rajta változtatni, bár nem egyszerű.

írj privátot, és segítek, meg beszélgethetünk ha akarsz, egy idegennel könnyebb, mint személyesen.

17f

2011. júl. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem túl spilázod a dolgot az a baj.

Ha annak fiúnak tetszel úgy is lépni fog.

Neked csak annyi a dolgod hogy felbátorítsd pl:szemez vele,

mosolyogj rá stb.

Ha lépni fog rá akkor biztosan tetszel neki.

Ha meg nem lép akkor van még 100 fiú rajta kívül is.

2011. júl. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
14 évesen tényleg ilyeneken gondolkodsz?
2011. júl. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!