Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Támadtak már meg cigányok?

Támadtak már meg cigányok?

Figyelt kérdés
2011. júl. 16. 15:48
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
70%
A rózsadombi politikusok és libsi lobbistákon kívül van valaki, akit még nem támadtak meg cigányok?
2011. júl. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
5%

Nem. Pedig egy vidéki kisvárosban lakok,ahol sok a cigány. A boltba olyan utcán kell mennem,ahol csak cigányok laknak. Igaz,éjjel nem járkálok arra.

De a városban sem hallani,hogy megtámadnák a járókelőket.

2011. júl. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 tetris ***** válasza:
100%

Az eset még lánykoromban történt. A metrón utaztam éppen, amikor felszállt egy cigányfiúkból álló társaság. Lehettek hatan-nyolcan. Mivel egyedül voltam rögtön elkezdtek velem kekeckedni. Körbeálltak, és hangos megjegyzéseket tettek a külsőmre, cikiztek, és kitárgyalták, hogy miket csinálnának velem, ha lehetne.

Jobbnak láttam nem reagálni rájuk, mert úgyis csak én húztam volna a rövidebbet. Próbáltam meghúzni magam. A többi utas szótlanul bambult maga elé, senki se kelt volna a védelmemre.

Bár nem vertek meg a cigányok, de nagyon-nagyon kellemetlen volt az egész. Sose felejtem el azt a kiszolgáltatottságot, védtelenséget, amit akkor érzetem.

2011. júl. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
3%
Itt is sok a cigány, és nem támadott még meg egyik sem.
2011. júl. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
0%
Még engem sem támadtak meg, pedig jópár cigánytelepen jártam már... Talán azért lehet, mert a cigányoknak csak egy része - nem kis része - viselkedik agresszívan, de én inkább csak az átlagos cigányokkal találkoztam, beszélgettem.
2011. júl. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
16:16-os vagyok ismét. Liberális jogvédők viszont már támadtak rám verbálisan, mert eldöntötték, hogy én "nem szeretem a cigányokat". Kérdem én, szeretni kell őket, vagy foglalkozni a velük kapcsolatos problémákkal? Mert a kettő nem ugyanaz...
2011. júl. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Én itt élek borsod megye szívében és amikor egyszer Miskolcról jöttünk vonattal pár cigánygyerek szórakozásból egy kővel jó erősen megdobta a vonatot. Az volt a szerencse hogy a két ablak közötti területet kapta el, így csak koppant egy nagyot, de ha az bejön az ablakon biztos hogy valaki megsérül, akár meg is hal ha olyan helyen kapja el.
2011. júl. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
98%
Természetesen. Magyarországon élek, ahol a magyar egy szardarab, a zsidók és a cigányok pedig érinthetetlenek. Már általános iskolában megtanultam, hogy a cigány az nem ember. Trágyának való.
2011. júl. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Engem még nem szerencsére, barátnőmet verte már meg cigánylány.
2011. júl. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
én darálthúst csinálnák belőlük és eladnám külföldön
2011. júl. 16. 17:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!