Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Érdekelne, hogy a magyarokról...

Érdekelne, hogy a magyarokról mit gondolnak külföldön? Ha Te külföldön laksz, kérlek mindenképpen írd meg nekem! De mindenki ha tud, válaszoljon!

Figyelt kérdés

Amerikában pl. a Hungary-k hungrik...így hallottam.

Meg hogy az osztákok a cigányokkal azonosítanak minket.


2011. júl. 16. 18:59
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
És szerintem ne pont arra legyünk büszkék, hogy sokan a piáról ismernek minket :) Szerintem sok más értelmesebb és erkölcsösebb dolog is van, amit megismertethetnénk a külföldiekkel.
2011. júl. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nem sokat foglalkoztatja őket a kérdés, az biztos.


Nagyjából olyannak gondolnak minket, amilyenek valójában vagyunk, esetleg kicsit talán „balkánibbnak” a valóságosnál.

Többnyire hallottak valamit arról is hogy kicsit kilógunk itt a sorból, ami a magyar nyelvet illeti, esetleg arról is hogy nem vagyunk szlávok.


De lényegileg kelet-európaiként azonosítanak minket, tehát magyar, szlovák, lengyel nagyjából egyre megy.

2011. júl. 17. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
70%

Világháborúk miatt sokan utálnak,szomszédos országok,mert Mo sokan elettek kergetve(hogy erős nemzetállam legyünk 91-99 % voltunk) .

Összehoznak a romákkal,cigányzenéről, mulatós zenékről ismernek .

Budapest "olyan mintha időutazásra vettek volna jegyet" ,szemetes itt ott szétlőtt gyárépületek , egyértelműen Vh-ból hátramaradt faldíszítmények .

Elöregedett nemzet,túl sok az idős,szép nők , satnya pasik "A" himek elvesztek a háborúk idején ,

Mesterfokon lázítunk,csak a legrosszabb helyzetben teszünk valamit ellene .

Kiváló akadálypályák,mind főutakon,mind faluba .

Igazi nosztalgia ország Europa szívében .

Ja és még azt szokták lehúzni,hogy az eladóink olyanok mint ha ők tennének nekünk szívességet,hogy a pénzünkért megvehessük pl.:ruhát

2012. ápr. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!