Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyenek a külföldi dolgozóval...

Milyenek a külföldi dolgozóval az alábbi országokban? Mennyire toleránsak amíg be nem illeszkedik az ember?

Figyelt kérdés

Anglia, Németország és Ausztria.

Melyik a legszimpatikusabb?


2011. júl. 17. 18:05
 1/8 anonim ***** válasza:

Anglia a legszimpatikusabb, azon belül is London

Németországba soha nem mennék.

2011. júl. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mindenhol elviselnek ha tudod az adott ország nyelvét és van egy hasznosítható végzettséged. Ellenben mindenhol utálnak, ha csak a segélyért mész!


Amit leírtam, az jellemző minden általad említett országra.

2011. júl. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A nemetek meg az osztrakok ilyen tekintetben eleg hasonloak. Ha jol beszeled a nyelvet, nagyon ertekelik. Ha nem...hat nagyon leneznek. Alt. nem szeretik az "idegeneket", de attol fugg, hogy hova mesz. Mas egy nagyvaros, mint egy kis falu. A feltetelezessel ellentetben, sokan nem tudnak jol angolul foleg a kisebb telepuleseken, tehat muszaj nemetul nagyon jol beszelned ahhoz, hogy befogadjanak. Nemetnek sosem fognak elfogadni, de a munkadat elismerik, ha jo vagy.
2011. júl. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Anglia tele van bevándorlókkal főleg London, szóval lehet h ott jobban tolerálják, de emiatt ott a legnehezebb munkát találni legalábbis ismerősök szerint. Nekem Németo a legszimpibb.
2011. júl. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nemetorszag nagyvarosai epp ugy tele vannak bevandorlokkal.
2011. júl. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Persze budapesten is vannak, sőt az összes nagyvárosban. de london a legdurvább ilyen szempontból. azért még nem tart ott mint pl new york de közelít.
2011. júl. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azert Frankfurtban, Hamburgban sem kell felni a kikozositestol, mert kb. 25% a bevandorlok aranya. Igaz, lehet, hogy eleg elszigetelten fog elni, mert a legtobben torokok, oroszok, de en mindig talalkoztam Nemetorszagban magyarokkal, ahol eltem, pedig kis telepules volt.
2011. júl. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A magyarokkal Németországban a legtoleránsabbak. Az osztrákok túl jól ismernek minket, az angolok meg semmit nem tudnak rólunk, ott egy vagyunk a sok kelet-európai népek közül.
2011. júl. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!