Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit kell tennem, hogy törvénye...

Mit kell tennem, hogy törvényesen Angliában tudjak lakni?

Figyelt kérdés

Pénzem megvan, engem az érdekelne, hogy milyen papírokat, hogyan hol intézzek, és mi szükséges hozzá(lényegtelenebb dolgok is érdekelnek!)

Kérem, valaki írja le nekem lépésről lépésre!:) Köszi előre is!!


2011. júl. 17. 19:06
 1/8 anonim válasza:
33%
Menny a híd alá -.-"
2011. júl. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Vicceset próbáltál írni, de annyira buta,és halmozottan hátrányos helyzetű autista.. hugyos tini ge*i vagy, hogy még a kérdésemre, nem, hogy viccesen, de még csak válaszolni sem válaszoltál! Gyere pajti! Értelmezzük eggyütt...

Nos! A kérdésem az volt, hogy mit kell tennem,nem az, hogy hova menjek!:)

Ha már írsz valahova, és bunkózol, meg csinálod a kis nemi szervedet, AKKOR LEGALÁBB LEGYÉL VICCES TE KIS PÖ.S!!! NE BA.ZAKODJ VELEM!!!

Az értelmes, kedves emberekék válaszát szívesen fogadom, és előre is köszönöm!=)

2011. júl. 17. 19:34
 3/8 anonim ***** válasza:

Ez érdekes kérdés!

Itt ugyanis nincs személyi igazolványuk az embereknek, sem lakcímkártya, amin fel lenne tüntetve az állandó, adott esetben az ideiglenes lakcímed.

Én itt élek, nekem a munkáltatóm, aki a szállást biztosítja adott az első héten egy igazolást arról, hogy ez és ez a lakcímem, és azt mindenhol elfogadták eddig.

Nem egy hivatalos űrlapról van szó, semmi ilyesmi, csak egy pár gépelt sor, és a szállásadó (a munkáltatóm) adatai, aláírás.


Ettől még megmarad mindenkinek a mo.-i állandó lakcíme is, de az csak akkor érvényes, ha otthon vagyok.

Azt nem tudom, hogy az otthoni lakcímkártyámat lehetne-e módosítani, hogy az itteni kinti címem kerüljön rá, de gondolom igen. Tudom, ez nem volt kérdés, csak úgy eszembe jutott.

Biztos, hogy törvényesen lakom itt, mert pár hónapja az itteni népszámlálásnál is felírtak, mint UK-beli lakost.

2011. júl. 18. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
uhh köszönöm:) minden infót szívesen fogadok! Hamarosan ha minen jól megy költözök ki:)
2011. júl. 18. 12:10
 5/8 anonim ***** válasza:
Amivel esetleg be tudnak azonosítani lakcím szempontjából az a National Insurance Numbercard száma, ezt kérik, ha hivatalos helyen vagy, ez tulajdonképpen az itteni "TB-kártya" és "adókártya" is egyben. Ennek a megcsináltatásához is kellett a lakcímigazolás, tehát ha bárki hivatalos helyen beírja ezt a számot a számítógépbe, rögtön látja, mi a lakcímed, akinek van hozzá jogosultsága, bizonyára azt is látja, fizeted-e a TB-t, adót stb.
2011. júl. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
... vagy hogy van-e munkahelyed, nyilván ezt is megtudják rólad.
2011. júl. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja, tényleg, most jut eszembe, mikor kiadták ezt a kártyát, rögzítették is egy adatlapon, hogy meddig szándékozok itt maradni, ill. milyen céllal jöttem ki, stb. Én a max. időt adtam meg, azt hiszem azt, hogy legalább 7 évig.
2011. júl. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:)
2011. júl. 19. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!