Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek hol kezdett el...

Szerintetek hol kezdett el hanyatlani az európai kultúra?

Figyelt kérdés
Egyesek ay mondják, az ógörögöknél. És azóta csak romlik.
2011. júl. 18. 14:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mit hívsz "kultúrának". Egyesek szerint soha nem is volt, mások szerint mindig van és változik. Mint oly sok más, ez is nézőpont kérdése...
2011. júl. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ha erre lennék kíváncsi, a kérdésemet az Ezotériához írtam volna. Tények érdekelnek, nem a mellébeszélés.
2011. júl. 18. 16:03
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Te tényleg ennyire hül*e vagy? A válaszommal arra világítottam rá, hogy NINCS TÉNY, mindenki saját tényt kreál magának, vagy csatlakozik egy olyan nézőponthoz amit sokan követnek, de összességében nincs tény. Ebben semmi ezotéria sincs- Ezzel a témával kapcsolatban nincs 1 bizonyos kézzelfogható tény.
2011. júl. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a fel"világosodás"nál. 1945 óta pedig rohamosan pusztul.
2011. júl. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!