Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit gondoltok egy ilyen...

Mit gondoltok egy ilyen emberről, jogosan van 'nagyra' magával?

Figyelt kérdés

Egy ismerősöm hirtelen jóban lett a helyi rádiósokkal, és pár pesti TV-s műsorvezetővel (nekik köszönhetően bejutott VIP bulikba is, csomó dolgot nyert, TV-s szereplései is voltak).


Rádiósok is csomó mindent intéztek neki (pl. jogsit, csomó mozijegyet, koncertjegyet), és most egy helyi DJ-vel van együtt.


Már-már ott tart, hogy felismerik a városban, és volt már, amikor sétáltunk, a nevén szólította pár 'idegen'.


Nem mondom, hogy annyira el van szállva magától, de azért látszik rajta...


2011. júl. 18. 21:12
 1/5 NoodIy ***** válasza:
100%

Senki sem lehet jogosan nagyra magával!


Persze egészséges önbizalom és büszkeség kell, hogy legyen mindenkiben, de ha valaki öntelt az mindenképp visszataszító, akárki is Ő. Pláne ilyen dolgokban, hogy kit ismer meg szerepel a TV-ben. Nagy dolog...


Akkor legyen elszállva valaki magától, ha SOHA nem lesz szüksége SENKIRE az életében. Az már tud valamit. :D

2011. júl. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Majd magához tér (amikor lepattintják).
2011. júl. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Salx Narval ***** válasza:
Hát, egy normális ember a saját eredményeire büszke, nem arra amit másoktól kap.Persze, tekintheti valaki saját érdemének, hogy be tudott vágódni másoknál, de ez csak önámítás.Hogy jogos e az önteltsége? A leírtak alapján nem, de ezzel csak magának árt, hosszú távon.
2011. júl. 28. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát, én se kedvelem az öntelt embereket, de nekem is volt ilyen, hogy híres emberekkel találkoztam sokszor, meg ilyesmik... és sose gondoltam, hogy ez most nagy dolog. Viszont a környezetem igen, ezerszer meg kellett hallgatni, hogy mindenki nyavalyog arról, hogy milyen irigyek, meg milyen jó nekem, holott nem is ismerték az adott személyt. Másrészt meg ki voltak akadva, hogy miért nem akarok ebben a világban érvényesülni, miért nem kezdek ki velük, mert ez mekkora lehetőség! Hát szánalmas... de mind1. :)

Csak azért írtam ezt, hogy lásd, az is lehet, hogy a környezete emelte fel az egoját ennyire, ha én is komolyan veszem a sok hülyeséget amit mondtak a drága ismerőseim, akkor simán lehettem volna öntelt. Lehet, hogy ő komolyan vette.

Bárhogy is van, én arra vagyok büszke, hogy én magam miket érek el, eköré építem az életem. Dehát kinek mi jön be, ez van :)

2011. júl. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem csak bejön neki, hogy fölismerik, meg tekintik valamiben. Sok probléma gyökerezika gyenge önbecsülésben. Azt hszi, hogy az eddigi élete nem volt olyan értékes, mint a mostani, mert most felsőbb körkben mozog. A maga kárán kell majd rájönnie a dolog hátulütőire. Az életet csak visszafelé lehet megérteni, de előrefelé kell élni.
2011. júl. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!