Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az olyan emberrő...

Mit gondoltok az olyan emberről aki szerint? .

Figyelt kérdés

....aki szerint van fekete meg fehér, szürke határozottan nincs.

Anyósommal beszélgettem ma pár órát és volt egy ilyen beszólása.


Igazából nem is az a lényeg, hogy ő mondta, hanem ez a gondolat menet elég furcsa nekem.


23Nő


2011. okt. 31. 20:41
 1/9 anonim válasza:
84%
a tipikus régimódi gondolkodású emberek gondolják így szerintem... idősebbeken ne is csodálkozz... egyébként tapasztalataim szerint az ilyen emberekkel nehezebb kijönni, kevésbé tolerálják az általuk nem elfogadott dolgokat...
2011. okt. 31. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nekem volt egy ilyen barátom aki szerint kettő véglet volt és pontosan így volt, nem tudtam vele kijönni, pedig ő nem volt idős...31 éves
2011. okt. 31. 20:49
 3/9 anonim ***** válasza:
16%
Hát azt, hogy sötét. A szürke elég gyakori szín. Ha megnézed, minden második ember kocsija szürke. A telefonok többsége is szürke, a fényképezők... a vas, a fém... Ezt nem értem mért gondolja így. Mert ha mondjuk azt mondaná, hogy hupilila nincs, csak lila, akkor még jó, de szürke... És egy szürke autóra mit mond? Fekete, vagy fehér? :O
2011. okt. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
57%

ma 21:31


Szerintem nem konkrétan a színre gondolt hanem megoldás és helyzet típusokra :)

2011. okt. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
12%

Van fehér, fekete és szürke is. Nézz meg egy sakktáblát, azon pl. fehér és fekete van, szürke határozottan nincs.


"Igazából nem is az a lényeg, hogy ő mondta"


Dehogynem.

2011. nov. 1. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Vannak, akik büszkék erre a nézetükre, de én kerülöm őket.
2011. nov. 1. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Azt gondolom, hogy túl merev. Túlzottan ragaszkodik bizonyos dolgokhoz és nehéz eltántorítani. Mint anyós, meg fog gyűlni a bajod vele emiatt. Bár nem tudom, alapvetően társul-e ehhez a nézethez "majd én megmondom, osztom a tanácsot" gondolkodás, de ha igen, akkor az duplán rossz. Ha egyébként nem szól bele a dolgokba és megmarad az ő szintén a fehér és a fekete, akkor kissé távolságtartó kapcsolat lehet jó is.
2011. nov. 1. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Bizonyos dolgokban én is csak feketében-fehérben "hiszek" és mereven elutasítom a szürke álláspontot, mert magamból indulok ki. Lehet ezzel buta vagyok, de nekem van, hogy valami nem fér bele az értékrendembe és nem vagyok hajlandó "kibúvókat" elfogadni. Pl. megcsalás terén.

22/L

2011. nov. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
En azt gondolom,hogy okosat akart mondani...es elerte a celjat,mert ide feltetted kerdesnek,aminek tulajdonkeppen nem sok ertelme van... hogy ti mikrol nem beszeltek anyosoddal :)) okoas asszony lehet....biztos tanarno....
2011. nov. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!