Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a melegfelvo...

Mi a véleményetek a melegfelvonulásról?

Figyelt kérdés
2011. júl. 19. 12:11
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Mit gondolsz, milyen válaszokat fogsz kapni? Minek kell feltenni ilyen kérdéseket?...


Egyébként a véleményem az, hogy nem kéne vonulgatni. De nem kéne gyűlölködni meg ellenvonulgatni sem.

2011. júl. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Az ezredik ilyen kérdés, de azért leírom. Meleg vagyok, de soha nem voltam a felvonuláson, nem szeretném egyelőre, hogy bizonyos emberek is tudjanak a dologról. Aki elmegy azt sem ítélem el, láthattátok, hogy a felvonulók nagy többsége teljesen normális ember, az viszont tény, hogy az utóbbi években volt pár barom is (pl a bibliás és az emmázós b*zik), akiket én talán jobban gyűlölök, mint ti, mert tudom, hogy ha egy-egy ilyen kép vagy videó nyilvánosságra kerül, ezek alapján fogjátok a melegeket megítélni. Holott ott volt még a felvonuláson többezer másik ember is, csak ők nem voltak a médiának se érdekesek, mert nem provokáltak. Aki meg annyira utál minket, az gondoljon bele, mit tenne, ha majd a fia egy nap azzal állítana be hozzá, hogy ő is meleg. Mert ez megeshet és hangsúlyozom, hogy a melegek többsége nem hajtűdobáló tollboás transzvesztita, hanem teljesen hétköznapi ember. Mindenki biztos lehet abban, hogy több meleg ismerőse is van, csak legfeljebb nem tud róla.
2011. júl. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 Five Star ***** válasza:
Nem érdekel... ha valaki vonulni akar, vonuljon, ha valaki nem, az nem, ha valaki nézni akarja, nézze, aki nem, az nem. Ennyi.
2011. júl. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Nincsen semmi értelme! Sőt, talán több kárt okoz, mint hasznot :-/
2011. júl. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
52%

Többet árt a melegeknek, mint használ.

Egyébként meg teljes hülyeség felvonulni csak azért, mert valaki ezt vagy azt szereti. A magánélet az magánélet, NEM az utcára való, akár hetero, akár homo valaki.

2011. júl. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar! Sok meleg ismerősöm van, akiket nagyon szeretek! Ha vonulgatni van kedve, nem fogom megutálni! Ennyi
2011. júl. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

A meleggel semmi, a felvonulással már inkább.


Így is elég szar a városi közlekedés + a zajszint stb, minek ezt még szabotálni is ilyesmivel.

2011. júl. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
51%

Mikor elkezdték, a jogaik kivívásáért indult a dolog, hogy tudomást vegyenek róluk. Ha nem rendeznék meg többet, az olyan lenne, mintha visszavonultak volna. Egyébként még mindig vannak dolgok, amikben hátrányos megkülönböztetés éri őket, so jogos a dolog.

Egyébként a mostanság megrendezésre kerülő vagy már megrendezett(?) r*biséta sokkal kirívóbb.

2011. júl. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
53%

Ugyan már, kinek nincs valamije, ami miatt hátrányosan meg lehet különböztetni? Nagyobb orr, teltebb alkat, alacsonyabb termet, elálló fül, nő, férfi, bőrszín stb. Minden napra juthatna valamilyen felvonulás.


Az a baj, hogy inkább utálatot ébresztenek a felvonulással azokban is, akikben egyébként nincs.

2011. júl. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Szerintem ha meleg van,nem kell felvonulni,könnyen hőgutát kap az ember........
2011. júl. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!