Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ezzel mit lehet kezdeni?

Ezzel mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés
Ma bementem a munkahelyemre és azzal fogadott a műszakvezető hogy át telefonáltak a régi munkahelyemről hogy ezt meg azt csináltam meg hazudozó vagyok megbízhatatlan stb stb és megfenyegetett azzal ha felmondok tovább telefonál a következő munkahelyemre és tovább küldik a problémát.
máj. 23. 23:06
 1/8 anonim ***** válasza:

Le kell rendezni a dolgokat a régi munkahelyen, ha valótlanok az állításaik.

Mondjuk megfenyegetni őket perrel, írásban, hogy amennyiben nem hagyják abba a lejáratásodat, akkor bíróság elé fogod vinni a dolgot.


Ha igazak az állításaik, akkor csak könyörögni tudsz az új helyen, hogy mindezek ellenére is alkalmazzanak továbbra is.

máj. 24. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Visszakérdeznék elégedett e a munkámmal. Igen vagy nem.

Aztán ezzel le is zárom erről a további "megbeszélést". Engem ne vádolgasson senki.

máj. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Meg a kollégák elkezdték nézni hogy mire ugrok.
máj. 24. 20:13
 4/8 tgt ***** válasza:
A régi munkahelyed honnan tudja, hogy hol dolgozol? És ha itt felmondasz, honnan fogja tudni a főnököd, hogy hol fogsz dolgozni?
máj. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Elvileg nézegeti a hr tb felületem.
máj. 24. 22:46
 6/8 anonim ***** válasza:

Jól értem: hazudozó vagy és megbízhatatlan, de nem merj felmondani, mert utánad nyúl?

Ha tényleg baj van veled, miért akar megtartani?

máj. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szerinte nem tudom miért.
máj. 26. 16:31
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen
máj. 26. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!