Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Más is úgy gondolja, ahogy...

Más is úgy gondolja, ahogy anyum, hogy utálatos vagyok?

Figyelt kérdés

Állandó vitapont nálunk az evés és az körülötte zajló dolgok. Mielött ételt szedek, átnézem a tányért és elöblitem az evöeszközöket. Soha nem teszem szóvá, hogy petrezselyemdarabot, rászáradt tésztát, tojást vagy mit találok rajta, csak mikor feldühít azzal, hogy mikor mosom el, elkezd velem ordítozni, hogy tiszta, ne folyassam már a vizet meg ne kezdjem már megint az utálatoskodást, majd megnézi ö ha nálam eszik(állatokat tartok a lakásban, de mikor elöveszem a tányért stb, mindig elöblítem,tuti ami tuti alapon). Zavar, hogy megnyalja az ujját és úgy nyúl a sótartóba kés helyett, meg szegénykém elég csúnyán tud enni pár ételt, folyik mindenhol és leszopogatja az ujját, majd elkezdi igazgatni a rántott húsokat a tányéron meg pakolgatja a süteményt egyik dobozból a másikba. Ez nem annyira tartozik ide, de azt sem szeretem ha belenyúlnak a poharamba/megfogják a száját és úgy adják oda, vagy az evöeszközt ott fogdossák ahol eszünk vele. Vélemény, megoldás?

köszönöm


2011. júl. 19. 16:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is mindig leellenörzöm a dolgokat, ha koszos, a mosogatóba rakom:) Nálunk nincs ezzel pronléma, megjegyzik, hminőség ellenőrnek kéne mennem, azt ennyi:D
2011. júl. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
a helyzet az, hogy én is ilyen vagyok, hogy ha valami koszos, akkor előtte leöblítem vagy elmosom. anyukádnak szólj, hogy kultúráltabban egyen vagy ilyesmi meg hogy ne nyúlkáljon a sótartóba a nyálas ujjával. hááát. igen engem is zavarna ez. én szóvá is tenném, bár nálunk mindenki szépen eszik :D vagy ha tnyleg nagyon zavar, akkor egyél előtte vagy utána. ja és szerintem mindenki hasonló véleménnyel van, mint én, illetve te. úgyhogy ha más érkezik több válasz, akkor csak mutasd meg neki ezt a kérdést, amit kiírtál :)
2011. júl. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én ezt azért nem értem, mert ha zavarja is oké, de hogy az zavarja, hogy tiszta tányért szeretnél..:) Ez már túl...

Nem tudom mit mondjak erre. A tisztaság elvileg senkinek sem lenne probléma. De úgy látom tévedek.

Ne is foglalkozz vele. Te tiszta vagy, és higiénikus.

Örülj neki.

2011. júl. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Fúúú, ez engem is nagyon zavarna! Az én anyukám is hasonló, kézzel fog meg mindent,de nem mossa meg előtte, hullik a haja, de főzés közben nem fogja össze, a fürdő is tele van a hajszálával, de nem takarítja össze,ha fésülködik... Nagyon zavar, de ha megemlítem, megsértődik, úgy hogy inkább nem szólok,mert nagyon érzékeny... De igazad van.
2011. júl. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én sem szeretem ,ha szüleim így esznek. Csámcsognak, meg leszopogatják a húst, konkrétan elmegy az étvágyam ilyenkor az ételtől. Amit Te csinálsz annak köze nincs az utálatoskodáshoz, szimplán nem akarsz koszos tányérból enni, ami édesanyád szégyene és nem a tiéd. Amúgy egy állat gyakran tisztább ,mint egy ember...
2011. júl. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező, mosogass el mindent te mielőtt berakod a szekrénybe, akkor biztos, hogy tisztán veszed elő.Tarts magadnak külön sószórót, abba nem lehet belenyúlkálni kézzel.Arról, hogy állatokat tartasz a lakásban W.A.egyik mondása jutott eszembe:"A feleségem szájon csókolja a kutyát, de a poharamból nem hajlandó inni."Nem a higiénia nagy itt, hanem a türelem kicsi...
2011. júl. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Az kevésbé lenne bántó, ha mikor meglátogatom öket(nem együtt élünk), elöveszem a saját sószóróm és átmosok mindent?

Egyébként tényleg csak azt nem értem, hogy ha én soha nem panaszkodom, csak diszkréten próbálom lemosni az esetleges koszt a dolgokról, akkor miért ö az, aki mindezt ordibálással nagy dobra veri.

2011. júl. 19. 19:54
 8/8 anonim válasza:
Ha megint összevesztek,utána jó darabig ne menj át hozzá (enni?). Hátha utána megbecsüli,hogy ott vagy.
2011. júl. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!