Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Alan Rickman fanfiction?

Alan Rickman fanfiction?

Figyelt kérdés
Olvastam egy oldalon ,,leírást" egy fic-ről.Alan Rickman tanár és az egyik diákjával ,,szorosabb kapcsolatba kerül".Sajnos se a címe se link nem volt.Elég régi a bejegyés szóval a történet még régibb lehet de ha valaki tud segíteni azt megköszönném.Vagy aki tud ficet:Perselus Piton/Hermione Granger(romantikus)vagy Alan Rickman-eset(romantikus) az lécci linkelje be vagy írja le h pl.:PP/HG-Az erősebbik nem.Előre is köszönöm.
2011. júl. 21. 22:19
 1/5 anonim válasza:
100%
ilyet sajnos nem ismerek, de Alan Rickmannal/ Piton bármikor bármit megtennék
2011. júl. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Alan Rickman fictiont még nem /lvastam, de Perselus Pitont viszont igen (jó sokat). Csak SS/HG érdekel, vagy fogékony vagy a Piton-Lily párosításra is?
2011. aug. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Lily/Piton is jöhet :) csak romantikus legyen :$
2011. okt. 8. 16:45
 4/5 anonim ***** válasza:

Akkor tudok itt van pár:


Merengő:

Banyus: Macska-egér játék /Harry Potter 6. és 7. évében játszódik, eléggé szorosan követi az eredeti könyveket, avval a kivétellel, hogy Lily Potter visszatér a képbe. Egyik kedvenc történetem, szó szerint beleszerettem. Amikor megkaptam a telefonom és végre lett rajta net, egyfolytában ezt olvastam.


Banyus: Éld újra az életed! /Piton meghal, de kap egy második esélyt is. Visszakerül arra az éjsakára, amikor megtámadják Potteréket és hát a többi... Az jön folyamatosan :)


Egy Mentor fic:

Shadow, avagy az utolsó ajándék: Bocs, szerzőt nem tudok, de mind merin, mind fanfiction.net-en fent van. Én még olvasom, de most ez a kedvencem. Harry és Piton között annyira különleges kapcsolat alakul ki. Én még csak a 20. fejezetnél tartok, de már most van egy igen erős érzelmi kötődés. Ebben a történetben szerintem Voldi jóval kegyetlenebb és sötétebb, mint a Rowling-verzióban. A történet a 6. könyv előtt kezdődik, nem tudom, hogy fogja e követni azt a történetszálat.

2011. okt. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lily Piton párosítás van saját ha érdekel írj privit
2012. szept. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!