Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb Harry Potter...

Melyik a legjobb Harry Potter fanfiction?

Figyelt kérdés
2011. márc. 4. 17:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Relatív, hogy kinek mi a legjobb, én nem szeretem fanfiction-öket (vagy hogy kéne ezt írni?) de egy volt, ami nagyon tetszett, csak nem emlékszem, hogy mi... iepp.gportal.hu oldalon volt, és mindjárt megpróbálom megtalálni a címét...

aha!

tessék:

[link]

2011. márc. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Bretso ***** válasza:
Perpill. a Nurmengard-trilógia tetszik a legjobban [link]
2011. márc. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Az első tényleg nagyon jó. xD
2011. márc. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Én most ezt olvasom: Harry Potter 8 - A sötét erők ébredése. Ez nemrég kezdték el írni, eddig 2 fejezet van.

De, a Nurmengard-trilógia is nagyon jó! Ajánlani tudom min2-t!

2011. márc. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de nekem az SS/HG párosítás a kedvencem.
2011. márc. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
SS?
2011. márc. 4. 20:35
 7/14 A kérdező kommentje:
Olyan fanfic érdekelne, ami hű a könyvekhez, és ha lehet a 7. után játszódjon...
2011. márc. 4. 20:36
 8/14 anonim ***** válasza:
Szerintem olyannak nincs értelme. Olyan jól lezárta az utolsó részt, hogy nincs mit hozzá írni. Max az előtte történtekhez kiegészítést vagy ilyesmit. De egyszerűen ez egy olyan könyv, aminek az utolsó oldala után nincs az az üresség, hogy na jó, de aztán? Nem azért, mert nem jó, hanem azért, mert olyan jól elvarrt minden szálat.
2011. márc. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Bretso ***** válasza:
87%
Akkor a Nurmengard trilógia tökéletes neked, PL remek világot teremtett, a szerintem elcseszett 7 köré.
2011. márc. 5. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nem a nácikra gondoltam!


SS=Severus Snape


Tudod, mikor kiírják a párost, akkor csak monogramot írnak ki, pl. SS/HG

2011. márc. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!