Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Vegyek fel facebookra egy...

Vegyek fel facebookra egy ismeretlent? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Egy internetes naplót vezetek angolul, és valaki rám írt hogy vegyem fel facebookra. Én viszont nem szeretnék egyből mindent kiadni magamról. Az e-mail címe megvan, ezért arra gondoltam hogy előbb e-mailben írok neki. Vagy egyáltalán ne álljak vele szóba? 15/L
2011. júl. 22. 11:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Először privátban érdeklődd meg, hogy mi célból vett fel ismeretlenül.. Utána döntsd el, hogy felveszed-e. Én először tájékozódnék róla mindenképpen.
2011. júl. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ismerösöd ismeröse?Ha senki nem ismeri akkor neee.
2011. júl. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én nem venném fel. Csak akit személyesen ismerek.
2011. júl. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a facebooktól semmi bajod nem lesz, ha nincs kiírva lakcímed, telefonszámod, stb.. Főleg nem, ha a világ másik végéről ír.. Írj neki egy emailt, szia, milyen célból szeretnél ismerkedni? aztán majd válaszol, ha valami ami nem tetszik, akkor megszakítod vele a kapcsolatot, és annyi..
2011. júl. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Jó ötlet az e-mail. Én MSN-re is fel merek venni bárkit, mert a címem alapján se sokat tudnak lenyomozni rólam, és csak annyit tud meg, amennyit én elmondok.

A fészbuk már más, ott aztán terjed az infó. :D Azt inkább csak akkor, ha már tudod, hogy kiről van szó.

2011. júl. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2011. júl. 22. 12:23
 7/8 anonim ***** válasza:
A napló címét megszabad kérdezni?:)
2011. júl. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
www.my-diary.org itt több napló is van
2011. júl. 22. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!